Ana Sayfa Sosyal Medya LCD veya Plazma TV’lerinize Smart özeliği nasıl verilir ?

LCD veya Plazma TV’lerinize Smart özeliği nasıl verilir ?

0

Android TV Box Full HD Medya Oynatıcı
Everest Nano310A Android TV Box Full HD

lcd1

Android TV box, TV nizi bir çok fonksiyonlu akıllı TV, media player, internet tarayıcısı, fotoğraf görüntüleyici, oyun, müzik, TV ye dönüştüren TV HDMI girişinize bağlanabilen bir kutudur.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

”Android işletim sistemli Everest Android TV Box kullandığımız LCD ve Plazma TV’leri Gerçek SmartTV’ye dönüştürerek Tv keyfini çıkarabilirsiniz.

Aynı zamanda kurulu gelen Facebook, Twitter uygulamaları ile sosyal paylaşım ağlarındaki hesaplarınıza kolayca erişebilirsiniz

Türkçe arayüz ile kullanımı oldukça kolay, Google Play market ile ücretsiz programlara erişim sağlayarak LCD veya Plazma TV’lerinizi oyun kutusuna çevirerek eğlencenin doruğuna ulaşabilirsiniz.

Eğlenceye hazırlanın!

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bir çok özelliği olan Everest Nano310A Android TV Box Full HD cihazını kablosuz internete nasıl bağlarız onu anlatacağım.

Ayarlar menüsüne girerek kablosuz seçeneğini etkin hale getirdikten sonra kablosuz ayarlara giriş yapınız.

lcd2

 

Kablosuz “wifi” ayarları menüsünden Wİ-Fİ ağlarını otomatik olarak tarayacaktır. Kullanılabilir erişim noktasını yani kablosuz ağ adınınız seçerek bağlantı kurabilirsiniz.

Aynı zamanda Everest Nano310A Android TV Box Full HD cihazını, Wi-Fi hotspost özelliği ile modeme dönüştürebilir, internet bağlantısını istediğiniz gibi dağıtabilirsiniz.

Birçok farklı özelliği küçük bir kutuya sığdıran Everest Nano310A Android TV Box Full HD cihazının kurulum ve diğer aşamalar için …………………………… destek alabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA