Ana Sayfa Sosyal Medya Hootsuite

Hootsuite

0

Günümüze herkesin en azından 3-4 sosyal ağa bağlı olan hesabı bulunuyor. Twitter, Facebook, Instagram, Linkedin vs derken bütün hesaplara girmek kontrol etmek takip etmek oldukça zorlaşıyor ve tabii ki unutulabiliyor.

Hootsuite uygulaması ise tüm bu sosyal ağlardaki hesaplarınızı tek uygulamada görmenizi hatta yine bu tek uygulama üzerinden istediğiniz sosyal ağınızdan paylaşım yapmanıza olanak sağlıyor.

hoo1

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Anasayfasından direk olan en çok kullanılan 3 sosyal ağdan birine ait hesabınız ile Giriş yapabileceğiniz gibi, ayrıca bir hesap da açabilirsiniz.

hoo2

Karşınıza gelen bu ekrandan hangi sosyal ağ hesabınız ile giriş yapmak istediğiniz veya yeni bir hesap oluşturup oluşturmayacağınızı karar vererek giriş yapıyorsunuz.

hoo3

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Sizden istediğini izinleri onayladıktan sonra giriş yapma işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

hoo4

Gelen yeni ekranda sosyal ağlarınızı eklemeye başlıyorsunuz.

Ekleme işlemi tamamlandıktan sonra ise 30 günlük pro deneme sürümü kullanabileceğinizi belirtiyor. Bu üyelik sayesinde 100 taneye kadar sosyal ağ profilinizi ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca linklerinizi, takvimlerinizi ayarlayabiliyorsunuz ve detaylı analizlerini görebiliyorsunuz.

hoo5

Bütün işlemleri tamamladığınızda anasayfada soldaki menüler şu şekilde geliyor.

hoo6

 

hoo7

Anasayfada yukarıda gördüğünüz kişi kendi kişisel sosyal ağ takibimi oluşturdum. Bunu yapmak için sadece birkaç adımı takip etmeniz yeterli.

hoo8

Soldaki Add a Stream kısmından hangi sosyal ağı ekleyeceğinizi seçiyorsunuz. Bendeki Google+ mesela. Hemen altında ise gözlemlemek istediğiniz kısımları seçiyorsunuz. Home, Posts ve Scheduled seçtim ben. İşte bu kadar basit.

İsterseniz Add Social Network kısmına basarak yeni ağlar ekleyebilir ve aynı şekilde gözlemlemeye başlayabilirsiniz.

hoo9

Mobile uygulaması ise aşağıdaki gibi görünmektedir. Tek ekranda tüm eklediğiniz hesapları görebiliyorsunuz.

hoo10 hoo11

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA