Ana Sayfa Sosyal Medya Vine Uygulaması

Vine Uygulaması

1
Paylaş

vine1

Vine uygulaması aslında eskilerden beri popüler olan “gif” dediğimiz birkaç saniyelik videoları bir araya getiren bir platform.

Vine sayfasına girdiğinizde sol tarafta Kanallar kısmı yer almaktadır. Sadece logo olarak görünen kanalların üzerine gelerek hangisi olduğunu görebilirsiniz.

vine2

Kanallardan bazıları; Hayvanlar, Sanat, Komedi, Tarz, Ev.. gibi sıralanabilir.

vine3

Ayrıca şu anda popüler olan videoları da yine sol taraftaki listeden görüntüleyebilirsiniz. Üyelik aşamasında Login kısmına basarak isterseniz Twitter hesabınız ile giriş yapabiliyorsunuz.

vine4

Eğer twitter hesabınız yok ise kendinize yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Twitter hesabı ile bağlanmanızı avantajı ise istediğiniz zaman beğendiğiniz videoları anında paylaşabilmeniz.

Vine hesabı oluşturmak isterseniz, direk olarak uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra hesap oluşturabiliyorsunuz.

vine5

Vine hesabı oluştur dediğinizde ve telefonunuzun işletim sisteminin logosuna tıkladığınızda yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi hemen ilgili uygulama marketine yönlendiriliyorsunuz. Bu şekilde hesap oluşturarak Vine’ a giriş yapabiliyorsunuz.

vine6

 

Kendi Vine’ınınızı yüklemek için yukarıdaki Kamera logosuna basmanız yeterli olacaktır. Vine’da video aramak için ise Büyüteç logosuna basmanız gerekmektedir.

Hazırlayan : Barış KARAKUŞ

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.