Bant genişliği sınırı olmayan en iyi VPN: Bir CyberGhost İncelemesi

Romanya kökenli, ancak şu anda İsrail merkezli olan CyberGhost, internet etkinliğinizi ve kişisel bilgilerinizi gizlemeniz için size kolay bir yol sağlayan oldukça güvenilir bir VPN hizmetidir.

Hem ücretsiz hem de ücretli abonelikler sunan tanınmış bir sağlayıcıdır. Hem ücretsiz hem de ücretli CyberGhost sürümü, bant genişliği sınırlaması olmadan VPN sunucuları sunar. Ancak, premium sunucular daha hızlı olma eğilimindeyken, ücretsiz sunucular bazen sıkışık olabilir.

CyberGhost tam olarak küçük bir VPN sağlayıcısı değil, 2017’den itibaren on milyondan fazla kullanıcıya sahipler. Ayrıca, VPN servisi Android, iOS, Mac OS ve Windows cihazlarını desteklemektedir.

VPN sağlayıcısı, sunucularındaki P2P paylaşımını yasaklamaz. Yine de, tamamen izin vermiyorlar. Başka bir deyişle, eşler arası teknolojileri desteklemeyen bazı sunucuları vardır.

Neyse ki, bu sunucular işaretlenir, böylece bir P2P istemcisi kullanmayı planlıyorsanız, bunlardan kaçınabilirsiniz.

Neden CyberGhost gibi bir VPN’e ihtiyacım var?

Cyber ​​Ghost gibi güvenilir bir VPN servisinden yararlanmanın birçok yolu vardır. Aşağıda bir VPN servisi kullanmanın en önemli avantajlarından bazıları verilmiştir.

 1. Gelişmiş Güvenlik

Bant Genişliği Sınırı Olmayan En İyi VPN 1

Genellikle, insanlar VPN servislerini kullanır interneti güvenli bir şekilde kullanmanın bir yolu olarak kullanırlar. Başka bir deyişle, şifreli VPN sunucuları meraklı gözlerin kişisel bilgilerinizi, banka hesap numaranızı, şifrelerinizi vb. çalmasını önler.

Havaalanında, kahve dükkanında vb. WiFi kullanıyorsanız, bilgisayarınız özellikle bilgisayar korsanlarına karşı savunmasızdır. Ortak alanlarda WiFi, bilgisayar korsanlarının bilgisayarınızı ele geçirmesine ve değerli bilgileri çalmasına olanak tanıyan düşük güvenlik eğilimindedir.

Wi-Fi güvenliğinden bahsederken, genel Wi-Fi kullanırken bilgisayarınızı nasıl koruyacağınıza dair özel bir makale hazırladık. Şuna bakın ve burada listelenen önerileri uygulayın.

Bununla birlikte, bir VPN servisi bilgisayar korsanlarını engellemek için harika bir araçtır. CyberGhost, bu tür bir koruma sağlamak için piyasadaki en iyi hizmetlerden biridir. Bunun arkasındaki sebep, şirketin bir VPN servisinin sağlayabileceği en iyi şifreleme teknolojilerini sunması.

Bu sağlayıcıdan alınan ücretli planların tümü AES 256 bit şifreleme düzeyi sunar; bu, temel olarak hassas kişisel veya işle ilgili bilgileri aktarırken veya indirirken bilgisayar korsanları için endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

 1. Coğrafi Hedeflemeden Kaçının

Bant Genişliği Sınırı Olmayan En İyi VPN 2

Coğrafi hedefleme, kullanıcının bulunduğu yere göre bir web sitesinde veya programda reklam veya içerik sunmak için kullanılır. Örneğin, film akışı uygulaması Netflix, içinde bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak farklı içerikler gösterir.

Örneğin, Netflix Birleşik devletlerinde kullanıcıların daha sonra içerik Çin’de Netflix kullanıcıyı sahip olabilir. Bununla birlikte, CyberGhost gibi bir VPN servisi kullanıyorsanız, sağlayıcının orada sunucuları olduğu sürece, Netflix içeriğine herhangi bir ülkeden kelimenin tam anlamıyla erişebilirsiniz.

Bu özellik açıkçası sadece Netflix için çalışmıyor. Facebook ve Google gibi bazı web siteleri Çin gibi ülkelerde engelleniyor. Ancak, bir VPN kullanıyorsanız, bu konum kısıtlamalarını atlayabilirsiniz.

 1. Ping’i azaltın ve oyunu geliştirin

Bant Genişliği Sınırı Olmayan En İyi VPN 3

VPN, ping’i azaltabilir ve bu da, oynadığınız oyunun sunucusuna giden sıkışık yolları önleyerek reaksiyon süresini iyileştirir.

Bir oyun bölgenizde bulunan sunucuları yoksa o zaman büyük olasılıkla bir VPN almak isteyeceksiniz. CyberGhost gibi iyi bir VPN sağlayıcısı, daha önce oynanamayan bir çevrimiçi oyunu oynanabilir hale getirebilir. CyberGhost’i öneririm, çünkü en hızlı sağlayıcılardan biri olduğu biliniyor.

 1. Sınırsız Bant Genişliği

Bant Genişliği Sınırı Olmayan En İyi VPN 4

Sınırsız bant genişliği, herhangi bir zamanda bir VPN sunucusunda istediğiniz kadar veri veya bilgi yükleyebileceğiniz veya indirebileceğiniz anlamına gelir. Şimdi tüm VPN servisleri sınırsız Bant Genişliği sağlamaz. Ancak, CyberGhost’un tüm plan tipleri sınırsız bant genişliği sunuyor, hatta ücretsiz sürüm.

Neden diğer VPN sağlayıcıları üzerinden CyberGhost’u seçmelisiniz?

CyberGhost, bir VPN’de ihtiyacınız olan her şeyi sağlar; hat güvenliği, sayısız sunucu ve düşük ping dahil. Arayüz oldukça basit olsa da, daha deneyimli kullanıcıları memnun edecek gelişmiş seçenekler var.

CyberGhost tarafından sunulan ücretsiz VPN’in elbette premium sürümlerden daha az özellik sunacağına dikkat etmek önemlidir. Ancak, bu VPN sağlayıcısı hakkında herkes için ideal olan bir VPN sunucusu olduğu için bunun harika bir şey olduğunu düşünüyorum.

VPN sunucularında deneyiminiz çok az veya hiç yoksa, o zaman CyberGhost tarafından ücretsiz sunuculardan birini kullanarak her zaman başlayabilirsiniz. Bir CyberGhost VPN servisinin ne kadar faydalı olabileceği hakkında bir fikriniz olduğunda, ücretli bir plana geçebilirsiniz.

Yükseltmeye karar verirseniz, özellikle bir kerede iki yıllık bir plan satın alırsanız, CyberGhost’un yüksek düzeyde rekabetçi fiyatlandırma sunduğunu bilmekten memnun olacaksınız. Premium abonelik ücretinin ne kadar olduğunu görmek için aşağıdaki resme başvurabilirsiniz.

Bant Genişliği Sınırı Olmayan En İyi VPN 5

CyberGhost’tan üç plan arasındaki farklar nelerdir?

CyberGhost tarafından sunulan üç farklı plan türü vardır. Bu planlara deneme, prim ve prim artı denir. Aşağıdaki bilgiler, CyberGhost’un her bir sürümü arasındaki farklar hakkında daha iyi bir fikir vermenize yardımcı olacaktır.

 • CyberGhost 7 günlük deneme sürümü

Tam ve özgür (hafif) sürüm arasındaki farklar şunlardır:

 • 6 profilden 3’ü açık Wi-Fi koruması, temel web sitesinin engellenmesi ve anonim olarak gezinme açıktır (torrent yok, akış yok)
 • 1-2 dakika bağlanmak için beklemeniz gerekir
 • oturum başına 3 saat ile sınırlıdır
 • Daha az ülkede daha az sunucu var

Ayrıca, ücretsiz bir CyberGhost VPN sunucusuna girdiğinizde yaklaşık 25 saniye boyunca bir reklam izlemeniz gerekecektir. İlk reklamdan sonra bir daha rahatsız edilmeyeceksiniz.

Son olarak, üç saatlik kullanımın ardından sunucu ile bağlantınız kesilecek. Bununla birlikte, sınırsız bant genişliğiniz vardır, böylece bu 3 saatlik sürede istediğiniz kadar veri aktarabilirsiniz.

Genel olarak, deneme sürümü en iyi suları test etmek için kullanılır.

 • CyberGhost Premium planı

Premium versiyon, 2 yıllık planla birlikte ayda sadece 4,99 ABD dolarına mal olacaktır.

Ayrıca, sunucularınız çok daha güvenli (AES 256 BIT Şifrelemesi) ve ücretsiz sunuculardan daha hızlı olacaktır.

CyberGhost premium planı ile hizmetlerini bir Windows, Mac OS, iOS veya Android cihazında kullanabilirsiniz.

Ayrıca, kötü niyetli içerikten de korunacaksınız. Bu doğru, CyberGhost, ziyaret ettiğiniz web sitelerinin ilk önce genişleyen veritabanıyla çalıştırılarak güvenli olmasını sağlar. Bu özellik VPN sağlayıcıları için oldukça benzersiz.

 • CyberGhost Premium Plus planı

Premium artı planı size biraz daha hızlı sunucular sunar. Bununla birlikte, prim artı planın ana işlevi, aynı anda yalnızca bir hesapla beş cihaza bağlanabilmenizdir.

Premium plan, bir seferde yalnızca bir cihaz kullanmanıza izin verir; bu, bir arkadaş veya aile üyesi VPN hizmetini hesabınız üzerinden kullanmak istiyorsa cihazınızdan çıkmak zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Prim artı planla birlikte, aynı anda ve aynı hesap üzerinden en fazla beş kişi VPN hizmetlerinden yararlanabilir. Prim artı plan için, prim planınız için ödediğinize ek olarak yalnızca 6 USD ödemeniz gerekecektir.

Okuyucularımız için özel bir anlaşma Cyberghost şimdi kontrol edin   (% 77 satış) 

Sonuç

Bant genişliği sınırı, rakipsiz hızlı sunucular ve üst düzey şifreleme olmadan en iyi VPN hizmetini arıyorsanız, CyberGhost’u şiddetle tavsiye ederim. Diğer sağlayıcılardan ayıran çeşitli özelliklere sahiptir. Ek olarak, mükemmel bir destek sistemi ve çok yönlü planları vardır.