Ana Sayfa Destek Facebook Bilgilerini İndirme! (Resimli Anlatım)

Facebook Bilgilerini İndirme! (Resimli Anlatım)

0
Facebook Bilgilerini İndirme! (Resimli Anlatım)

Facebook’taki bilgilerinizin bir kopyasını indirmek istiyorsanız, Facebook’un sizler için hazırlamış olduğu ‘Facebook Bilgilerin’ seçeneğine göz atmalısınız. Bilgilerinizi istediğiniz cihaza indirip, istediğiniz kategoriye ulaşabilirsiniz. Facebook bilgilerinizi indirmek için aşağıdaki adımları uygulamalısınız:

  • Bilgisayarda herhangi bir tarayıcı ile Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra, sayfanın sağ üst köşesinde  simgesine tıklayın.
  • Açılan menü listesinde ‘Ayarlar’a tıklayın.
  • Açılan sayfada soldaki menü listesinde Facebook Bilgilerim’e tıklayın.
  • Daha sonra aynı sayfada, ‘Bilgilerini İndir’ bölümündeki ‘Gör’ linkine tıklayıp ilerleme yapınız.

Facebook Bilgilerini İndirme! (Resimli Anlatım)

  • Karşınıza gelen sayfa ‘Bir kopyasını istemen halinde bilgilerini indirebilirsin’ satırındaki linke tıklayalım.

  • ‘Bilgilerini indirme işlemi, sadece senin erişebileceğin şifre korumalı bir işlemdir. Bir dosya oluşturmayı seçtiğinde, bu dosyayı birkaç gün içinde indirebilirsin’ ibaresi yer aldığı için, bu dosyanın inmesini bekleyiniz.

  • Hesap içerisinde indirmek istediğiniz kategorileri kendiniz belirleyebilir ve istediğiniz kategoriyi, sağ tarafındaki kutuyu işaretleyip seçebilirsiniz.

  • Mevcut Dosyalar 1’ seçeneği gelir ise eğer indirme işleminiz başlatılmıştır ve Beklemede’ olarak gözükür. Facebook’un hazırlamış olduğu dosyayı birkaç gün içerisinde indirebilirsiniz. Facebook tarafından birkaç gün içerisinde hazırlanacak olan dosyayı, ‘İndir’ seçeneği üzerinden indirebilirsiniz. İndirme talebinizin formatı ve süresinin ne zaman dolacağı gibi bilgileri görmek için ‘Daha fazlasını göster’e linkine de tıklayabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.