Ana Sayfa Destek Dr. Allianz Nedir? Allianz Android cihaza indirme ve hesap oluşturma

Dr. Allianz Nedir? Allianz Android cihaza indirme ve hesap oluşturma

0

Dr. Allianz Nedir?

Deneyimli doktor ve hemşirelerden oluşan kadrosu ile 7/24 çalışan, sadece Allianz sağlık sigortalılarına hizmet veren ücretsiz bir sağlık danışma hattıdır. Sigortalılarımız sağlık konusunda bir profesyonele danışma ihtiyacı duydukları her anda danışma hattını arayarak, tıbbi konularda danışmanlık ve destek alabilirler. Ayrıca Online İşlemler ve  Allianz’ım mobil uygulamasına giriş yaparak doktor ve hemşirelerimiz ile yazışabilir ve görüntülü görüşme gerçekleştirebilirler.

Uygulama sadece sağlık anlamında değil günlük yaşamımızın bir çok alanında bizlere kolaylık sağlamakta.

Her an yanınızda olacak Allianz’ım mobil uygulaması ile hayat şimdi daha kolay!Allianz’ım mobil uygulaması ile poliçe ve sözleşmelerinizi görüntüleyebilir hasar süreçlerinizi,sağlık harcamalarınızı,birikimlerinizi ve fonlarınızı kolayca takip edebilirsiniz.Yeni geliştirilen kredi kartı ile ödeme özelliğiyle;sağlık,oto,konut,ve diğer elementer poliçelerinizin ödemelerini,gecikmiş ödemeler ya da poliçe detay sayfasında yer alan ödemelerim seçeneğinden 3D Secure yönetimi ile hızlı ve güvenli bir şekilde ödeye bilirsiniz. Ayrıca size en yakın anlaşmalı servis ve kurumlara ulaşabilir, hatta tek bir tuş ile ambulans çağırabilir yada müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Şifre ile giriş yapmaksızın en acil ihtiyaçlarınızda hızlıca yanınızda olabilmek için sık kullanılan anş-laşmalı kurumlar, Dr Allianz, Saglık hattı,Hasar ihbar hattı ve daha fazlası bir arada.

Allianz’ım mobil uygulamasında yer alan hastane,doktor,eczane arama faksiyonumuzu geliştirdi.Allianz’ım getirdiği birkaç yenilik aşağıda sıralanmıştır.

Harita yardımı ile size en yakın ve en uygun hastaneyi bulabilir,

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Poliçenize özel anlaşmalı kurum bulabilir.

Hastane,doktor,branş ve eczane ismine göre arama yapabilir,

Kurum ve doktorumuza memnuniyetinizi paylaşabilir,

Seçtiginiz hastaneviçindeki alanları ve doktorları görebilirsiniz,

Devlet katkısından yararlanabilecek en yüksek tutarı göstermek, Açık vade bilgilendirmesi yapmak,Ara katkı fonu tahsilatının yapılmasını v ödeme aracının değiştirilmesi gibi bir çok özelliği içerisinde barındırıyor. Allianz ile günlük hayatımızdaki işlerimizi dışarıya çıkmadan cep telefonumuza yükleyeceğimiz mobil uygulama veye bilgisayarımıza indireceğimiz proğram ile rahatlıkla kullanabileceğimiz bir uygulamadır.

DR.ALLİANZ ANDROİD CİHAZA İNDİRME VE HESAP OLUŞTURMA

Google play hesabımıza giriş yaparak Allianz!ım yazalım ve sıralanan listenin ilk sırasında gelen uygulamayı seçip yükleyelim.

Yüklemeyi sagladıktan sonra ekranımızda bizi bekleyen bir mesaj iletisi olacaktır.

Bu sayfamızı geçtikten sonra karşımıza allianz giriş sayfası açılacaktır.

Sayfamızda giriş yap butonuna tıklayalım.Bizden kullanıcı girişi için TC  kimlik numarası ve şifre isteyecektir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bu kısımda bizler hesabımızı yeni oluşturacagımız için TC kimlik numaramızı yazdıktan sonra şifre yazmadan  Şifre al ve yenile butonunu seçerek ilerleyelim.

Bizi karşılayan ekranımızda TC kimlik numarası ve cep telefon numaramızı isteyecektir.Bilgilerimizi eksiksiz bir şekilde doldurup  sayfanın alt kısmındaki gönder butonuna basalım.

Cep telefon numaramıza geçici bir kod gönderecektir.Gelen kodu aşagıdaki gibi TC kimlik numaramız ile birlikte ilgili alanlara yazalım.

Devam butonuma basalım bizlere yeni şifre oluşturmamızı isteyen bir bölüm gelecektir. Bu Bölümde allianz hesabımız için kendimize istedigimiz şifremizi belirleyelim.

Devam butonuna basalım  karşımıza sözleşme sayfası  gelecektir sözleşmemizi onaylayarak devam edelim.

İşlemlerimizin son kısmıda uygulamamıza hoşgeldiniz sayfası olacaktır.

Uygulama yükleme işlemlerimiz bu noktada tamamlanmış olacaktır. Uygulamamı aktif kullanıma başlaya biliriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA