Dr. Allianz İndirme. Allianz Android Cihaza İndirme. Allianz Nedir? Dr. Allianz hakkında bilgi. İndirme indirme aşamaları. Dr. Allianz İndirme yükleme adımları.

Deneyimli doktor ve hemşirelerden oluşan kadrosu ile 7/24 çalışan, sadece Allianz sağlık sigortalılarına hizmet veren ücretsiz bir sağlık danışma hattıdır. Sigortalılarımız sağlık konusunda bir profesyonele danışma ihtiyacı duydukları her anda danışma hattını arayarak, tıbbi konularda danışmanlık ve destek alabilirler. Ayrıca Online İşlemler ve  Allianz’ım mobil uygulamasına giriş yaparak doktor ve hemşirelerimiz ile yazışır ve görüntülü görüşme gerçekleşir.

Uygulama sadece sağlık anlamında değil günlük yaşamımızın bir çok alanında bizlere kolaylık sağlamakta.

Her an yanınızda olacak Allianz’ım mobil uygulaması ile hayat şimdi daha kolay! Allianz’ım mobil uygulaması ile poliçe ve sözleşmelerinizi görüntüleyebilir.

Hasar süreçlerinizi, sağlık harcamalarınızı, birikimlerinizi ve fonlarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Yeni geliştirilen kredi kartı ile ödeme özelliğiyle; sağlık, oto, konut,ve diğer elementer poliçelerinizin ödemelerini, gecikmiş ödemeler.  Ek olarak poliçe detay sayfasında yer alan ödemelerim seçeneğinden 3D Secure yönetimi ile hızlı ve güvenli bir şekilde ödenir.

Ayrıca size en yakın anlaşmalı servis ve kurumlara ulaşır, hatta tek bir tuş ile ambulans çağırabilir yada müşteri hizmetlerini aranır.

Şifre ile giriş yapmaksızın en acil ihtiyaçlarınızda hızlıca yanınızda olmak için sık kullanılan anş-laşmalı kurumlar, Dr Allianz, Saglık hattı, Hasar ihbar hattı ve daha fazlası bir arada.

Allianz’ım mobil uygulamasında yer alan hastane,doktor,eczane arama faksiyonumuzu geliştirdi.Allianz’ım getirdiği birkaç yenilik aşağıda sıralanmıştır.

Harita yardımı ile size en yakın ve en uygun hastaneyi bulur,

Poliçenize özel anlaşmalı kurum bulur.

Hastane,doktor,branş ve eczane ismine göre arama yapar,

Kurum ve doktorumuza memnuniyetinizi paylaşır,

Seçtiginiz hastaneviçindeki alanları ve doktorları görecektir,

Devlet katkısından yararlanacak en yüksek tutarı göstermek, Açık vade bilgilendirmesi yapmak. Ara katkı fonu tahsilatının yapasına ve ödeme aracının değiştirilmesi gibi bir çok özelliği içerisinde barındırır.

Allianz ile günlük hayatımızdaki işlerimizi dışarıya çıkmadan cep telefonumuza yükleyeceğimiz mobil uygulama veya bilgisayarımıza indireceğimiz proğram ile rahatlıkla kullanabileceğimiz bir uygulamadır.

Dr. Allianz Android Cihaza İndirme.

DR.ALLİANZ ANDROİD CİHAZA İNDİRME VE HESAP OLUŞTURMA

Dr. Allianz Android Cihaza İndirme işlemi çok basit. Google play hesabımıza giriş yaparak Allianz!ım yazalım ve sıralanan listenin ilk sırasında gelen uygulamayı seçip yükleyelim.1 6

Yüklemeyi sagladıktan sonra ekranımızda bizi bekleyen bir mesaj iletisi olacaktır.2 4

Bu sayfamızı geçtikten sonra karşımıza allianz giriş sayfası açılacaktır.

3 3

Sayfamızda giriş yap butonuna tıklayalım.Bizden kullanıcı girişi için TC  kimlik numarası ve şifre isteyecektir.

4 2

Bu kısımda bizler hesabımızı yeni oluşturacağımız için ancak TC kimlik numaramızı ekle.

Bu bilgiyi yazdıktan sonra şifre yazmadan  Şifre al ve yenile butonunu seçerek ilerleyelim.

Bizi karşılayan ekranımızda TC kimlik numarası ve cep telefon numaramızı isteyecektir. Bilgilerimizi eksiksiz bir şekilde doldurup  sayfanın alt kısmındaki gönder butonuna basalım.

s

Cep telefon numaramıza geçici bir kod gönderecektir. Gelen kodu aşağıdaki gibi TC kimlik numaramız ile birlikte ilgili alanlara yazalım.

6 1

Devam butonuma basalım bizlere yeni şifre oluşturmamızı isteyen bir bölüm gelecektir. Ancak Bu Bölümde allianz hesabımız için kendimize istedigimiz şifremizi belirleyelim.

7 1

Devam butonuna basalım  karşımıza sözleşme sayfası  gelecektir sözleşmemizi onaylayarak devam edelim.

8 1

Ancak İşlemlerimizin son kısmı da uygulamamıza hoş geldiniz sayfası olacaktır.9

Uygulama yükleme işlemlerimiz bu noktada tamamlanır. Uygulamamı aktif kullanıma başlaya biliriz.

Son Güncelleme 5 Temmuz 2022 Yazar Senanur Fındıkçı