Ana Sayfa İnceleme DIGIC 4+ İŞLEMCİLİ CANON 1300D SLR DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ ve FİYATI

DIGIC 4+ İŞLEMCİLİ CANON 1300D SLR DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ ve FİYATI

0

Canon 1300D fotoğraf makinesi, kullanıcıların neredeyse bütün ihtiyaçlarını karşılıyor. Canon 1300D‘de bulanan özellikler normal şartlarda daha üst düzey makinalarda bulunmakta. Fakat Canon, bu cihazda bir çok yenilikçi özellikle dikkatleri üzerine çekiyor. 18,0 MegaPiksel(MP) Full HD çekim, Wi-Fi bağlantısı ve NFC gibi özellikleri çok daha kullanışlı olmasını sağlıyor.a_001

18.0 MegaPiksel(MP) olan bu fotoğraf makinası ile, yüksek çözünürlüklü DSLR kalitesinde fotoğraflar çekebilirsiniz. ISO değerleri sayesinde düşük ışıkta dahi canlı, net fotoğraflar çekebilirisiniz. ISO 100-6400 değerindeki (ISO 12.800’e genişletilebilir) cihazda bulunan Wi-Fi sayesinde, anında sosyal medyada paylaşımlar sağlayabilirisiniz. Bunun yanı sıra NFC özelliği olan tüm Android işletim sistemli, akıllı cihazlarınıza da fotoğraflarınızı paylaşmanızı sağlıyor. Cihazınızda NFC özelliği yok veya iOS kullanıcısıysanız, bu durumda da Wi-Fi üzerinden bu cihazlara işlem sağlayabilirisiniz. Bunun yanı sora Full HD video kaydı almanızı sağlıyor.

top_features_3

Cihazda kullanılar APS-C boyutlu sensör sayesinde daha detaylı fotoğraf çekebilirsiniz. A2 boyutlarına kadar baskı da yapabillirsiniz. Dış kozmetiği, fiziki olarak Canon‘un diğer modellerinden pek bir farkı yok, ki zaten Canon‘un tüm DSLR fotoğraf makineleri oldukça ergonomik bir kullanıma sahip.

image-12

DIGIC 4+ işlemciye sahip Canon 1300D, ayrıntı renk ve kontrast dengesini de sağlıyor.

canon-eos-1300d-retro

Canon Camera Connect uygulaması sayesinde de cihazınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz, böylece kumanda almaya da gerek kalmıyor. Uzun pozlamada bu çok önemlidir ayrıca.

Genel olarak baktığımızda fiyat olarak da 2000TL civarlarında; yani bu özelliklerde, bu fiyat oldukça iyi aslında.

Genel özellikler

Fotoğraf Hassasiyeti 18 Megapiksel
ISO Hassasiyeti Otomatik (100-6400)
Ağırlık 485GR
Video Çözünürlüğü 1920 x 1080

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA