Ana Sayfa Destek Yeni Başlayanlar İçin En İyi Animasyon Yazılımı

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Animasyon Yazılımı

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Animasyon yazılımı kullanmak o kadar da karmaşık değil. Animasyon araçlarını kullanma konusunda kesinlikle sıfır deneyime sahipseniz, ancak sunumlarınızı canlandırmak veya animasyonlu video özgeçmişleri veya reklamlar oluşturmak istiyorsanız, size birkaç çözümümüz var.

Yeni başlayanlar için çok sezgisel ve kullanımı kolay birçok animasyon yazılımı çözümü vardır. Bu araçların çoğu önceden ayarlanmış animasyonlar sunar ve yapmanız gereken tek şey videoyu kişiselleştirmek için bir metin eklemek ve hepsi bu.

Yeni başlayanlar için en iyi animasyon yazılımının bu listesini derledik. Tadını çıkarın!

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Yeni başlayanlar için animasyon programları: Gerçekten, deneyim gerektirmez

DP Animation Maker (önerilir)

DP Animation Maker, teknoloji becerileri olmadan çarpıcı animasyonlar yapmanıza yardımcı olabilecek basit ve güçlü bir animasyon aracıdır.

İş veya kişisel projeler için kullanabilirsiniz. Bu program kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve ayrıca istediğiniz sonuç için karmaşık düzenleme araçları sunabilir.

İşte asgari bilgi ve çaba ile yaratabileceğiniz şeyler:

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Multimedya ürünleri için hareketli resimler
  • Animasyonlu videolar
  • Hareketli Arka Planlar
  • Dijital tebrik kartları
  • Web afişleri
  • Müzik videoları / YouTube videoları
  • Oyunlar için animasyonlu tanıtımlar

Özel efektler seçmenin yanı sıra, ayarlardan yükseklik veya hıza ince ayar yapabilirsiniz. Statik fotoğrafları veya slayt gösterilerini büyüleyici animasyonlara dönüştürmek için fikirlerinizi desteklemek için önceden oluşturulmuş animasyonlara ve birçok özelliğe sahip olmak.

DP Animation Maker ile otomatik olarak kesintisiz animasyonlar oluşturabilirsiniz. Özelliklerine daha fazla göz atın ve kendiniz deneyin.

Animaker

Animaker, kullanabileceğiniz tonlarca video şablonu sunan veya beğeninize göre özelleştirebileceğiniz çok faydalı bir animasyon aracıdır.

Animaker’ı kullanmak çok basittir: sadece tıklayın ve seçin, sürükleyip bırakın, düzenleyin ve oynatın, işte bu kadar.

Favori animasyon şablonunuzu seçtikten sonra, videoyu oynatabilir ve son ürüne göz atabilirsiniz. Ardından kontrol panelini açmak ve animasyonu özelleştirmeye başlamak için ‘Kullan’ düğmesini tıklayabilirsiniz.

Kontrol panelinde, sahneleri ekleyebilir ve düzenleyebilir, animasyonunuzu kişiselleştirmek için metin ekleyebilir, izleyicinizin dikkatini çekmek için çeşitli animasyon efektleri ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hatta kendi sesinizi kaydedebilir ve bunu animasyon videosuna ekleyebilirsiniz. Ayrıca, oluşturmanızı önizleyebilir ve istediğiniz zaman buna göre ayarlayabilirsiniz.

Sonuçtan memnun kaldığınızda, animasyon videonuzu kaydedebilir ve dışa aktarabilirsiniz.

Animaker’ı kullanmak için aracın platformuna kaydolmanız gerekir.

Yazılımın ücretsiz özelliklerini kullanabilirsiniz ama aylık olarak belirli bir ücret ödeyerek animasyonunuzu kalabalığın içinde öne çıkaran ilginç ve kullanışlı animasyon efektlerinin ve özelliklerinin kilidini açabilirsiniz.

Moho Debut

Moho Debut yeni başlayanlar için bir başka harika animasyon yazılımıdır. Bu araç, çocuklardan yetişkinlere, herhangi bir yaş grubu kullanıcısı tarafından, animasyon konusunda kesinlikle hiçbir deneyimi olmayan kullanılabilir.

Aynı zamanda, bu giriş seviyesi animasyon programı çok güçlüdür. 2D filmler, çizgi filmler, vektörler, hareketi durdurmak ve animasyonları kesmek için kullanabilirsiniz. Gerçekten şaşırtıcı videolar oluşturmak için animasyonlarınızda erişebileceğiniz ve kullanabileceğiniz çok sayıda animasyon özelliği var.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

En önemlisi, ayrıntılı video eğitimleri, aracı nasıl daha hızlı ve daha kolay kullanacağınızı öğrenmeyi kolaylaştırıyor. Önceden hazırlanmış içerik ve karakterler, en kısa sürede başlamanıza ve hareket halindeyken öğrenmenize olanak sağlar.

Moho Debut ayrıca özel bir Başlangıç ​​Moduna sahiptir. Otomatik çevirme ipuçlarının ve yerleşik öğreticilerin yanı sıra her bir araç veya özellik hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Moho Debut 30 gün boyunca ücretsiz deneyin.

Wideo Animasyonu

Yeni başlayanlar için çevrimiçi bir animasyon aracı arıyorsanız, Wideo’yu deneyin. Bu animasyon platformu, çoğunlukla pazarlama video şablonlarına odaklandığından işletme kullanımı için mükemmeldir.

Wideo kullanımı çok kolaydır, yapmanız gereken tek şey öğeleri sürükleyip bırakmak veya sadece kendi resimlerinizi yüklemek ve canlandırmaya başlamaktır.

Platformda, temel bilgileri öğrenebileceğiniz ve ilk animasyon videonuzu oluşturabileceğiniz bir ‘Öğrenin’ bölümü de bulunmaktadır. Wideo’yu kullanma konusunda bir deneyiminiz olduğunda, gelişmiş bölüme gidebilir ve videolarınızda bir dizi gelişmiş özelliği nasıl uygulayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Vyond

Vyond, animasyon videoları oluşturmak için bir başka harika çevrimiçi kaynaktır. Platform hızlı ve kolay bir öğrenme eğrisine sahip ve hızlıca kullanabileceğiniz DIY araçlarını kullanmak kolay özelliklere sahip.

Listemizdeki önceki araç gibi, Vyond işletme ve pazarlama animasyonuna odaklanır. Küçük bir işletme işletiyorsanız ve animasyon bütçeniz sınırlı ise, bu sizin için en iyi çözüm olabilir.

Vyond’u kullanmak çok basittir. Sadece bir karakter ekleyin, arka planı değiştirin, daha fazla öğe sürükleyip bırakın ve bitirdiniz.

Animasyonlu karakterlerden bahsederken, karakterinize ses verebilir ve dudak senkronizasyonu otomatik olarak yapılır. Bir sesli anlatım eklemeniz gerekirse, arka plana bir ses parçası eklemeniz yeterlidir.

Kendi karakterinizi veya müşterilerinizin karakterlerini oluşturmak için kullanabileceğiniz bir karakter oluşturma özelliği de vardır.

Bu animasyon platformunu kullanmak için daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, Vyond’un eğitim bölümüne giderek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu araçlar, sezgisel bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra, animasyonu daha hızlı bir şekilde yakalamanıza yardımcı olacak öğreticiler içerir.

Hangi platformun kullanılacağından emin değilseniz, ücretsiz deneme süresinden yararlanın, hepsini test edin ve gereksinimlerinize en uygun olanı kullanın.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.