Ana Sayfa Sosyal Medya Clubhouse Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Clubhouse Uygulaması Nasıl Kullanılır?

0
11858 teknik destek

Bu makale, sesli sosyal ağ Clubhouse uygulamasının nasıl kullanılacağını, bir profilin nasıl oluşturulacağını, kişileri ve ilgi alanlarını nasıl takip edeceğinizi ve odalara nasıl başlayacağınızı ve odalara nasıl katılacağınızı açıklamaktadır.

1-Öncelikle şuanda Clubhouse uygulamasını kullanmak için bir davet almanız gerekmekte. Sadece App Store üzerinden indirebileceğinizi de unutmayın (Yakın zamanda Android’e gelecek ve herkese açık olacak). Davet aldıktan sonra, Clubhouse’u App Store’dan indirin. Uygulamayı indirdikten sonra, davet kodunuzu girin (veya davet bağlantısını takip edin) ve profilinizi oluşturun.

2-Bir kullanıcı adı seçin. Instagram veya Twitter kullanıcı adı gibi bu kullanıcı adı, insanlar sizi odalara veya kulüplere eklediğinde seçmiş olduğunuz adın önünde @ sembolünü içerir.

3-Bir takma ad seç. Clubhouse bu adı diğer kullanıcılara gösterir. Yasal adınızı, tercih ettiğiniz adınızı veya başka herhangi bir şeyi kullanın. Neyi seçerseniz seçin, bir bakışta görmeyi kolaylaştırın, böylece bir odada anında tanınırsınız.

11858 teknik destek

4-Biyografinizi yazın. Biyografi, kendinizle ilgili herhangi bir şeyi paylaşmakta özgür olduğunuz yerdir. Twitter biyografisinden farklı olarak, bir karakter sınırı yoktur ve satır sonlarına izin verilir, bu yüzden yaratıcı olun. Biyografinize bağlantılar ekleyebilirsiniz, ancak bağlantılar etkin değildir. Diğer Clubhouse kullanıcıları bağlantıyı kopyalayıp bir tarayıcıya yapıştırmalıdır.

5-Twitter ve Instagram hesaplarınızı bağlayın. Bu bağlantılar isteğe bağlıdır ancak diğer Clubhouse kullanıcılarının sizi diğer sosyal medya sitelerinde takip etmesini kolaylaştırır. Twitter’a bağlandığınızda, profil bilgilerinizi Clubhouse’a taşıyabilirsiniz.

İnsanları ve İlgi Alanları Takip Edin

Profilinizi oluşturmayı bitirdiğinizde, Clubhouse takip etmeyi seçebileceğiniz ilgi alanlarının bir listesini görüntüler. Bunlar, Dışarıda Takılma, Dünya İşleri, Yaşam, Acele, Bilgi, Sağlık, Yerler, İnanç, Eğlence, Kimlik, Teknoloji, Diller, Sanat ve Spor gibi kategorilere ayrılmıştır.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
2018 Oylamalar · 2018 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikFacebook Sayfamda Ziyaretçilerin Paylaştıkları Bilgileri Nasıl Kontrol Edebilirim
Sonraki İçerikGmail Erteleme Özelliği
Webmaster, freelancer, teknoloji hastası. Kendini bilmiş bileli teknoloji okyanusunda amiral gemileri ile iç içedir. Çukurova Üniversitesi mezunudur. Bir seyyah gibi gezmeye bayılır. Teknoloji makaleleri yazıp insanları aydınlatmayı amaç edinmiştir.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.