ADATA SD600 Harici 3D NAND SSD Özellikleri

ADATA Technology şirketi, yeni sürücüsü olan SD600 cihazını tanıttı. Hem performans hem tasarım hem de kapasite olarak, aktif yaşam tarzı olan kişiler için tasarlanmış. 90 gram ağırlığında olan SSD, yapıldığı malzemeler itibariyle darbeye çarpmaya oldukça dayanıklı.

Sürücü olarak 3D TLC NAND bellek kullanmış. 256GB ve 512GB olmak üzeri 2 farklı versiyonda üretilen bu cihaz, sunduğu farklı performans çözümleri ile her ihtiyaca cevap veriyor.

2 12440-430 Mb/s okuma ve yazma hızı performansla beklentileri fazlası ile karşılayacak bir performans vaadediyor.

3 11Boyutunun muazzam küçük olması ve dolayısı ile her hacimde cebe sığması, kullanımında sunduğu en önemli artılarından birisi. İster işyerinde ister evde her türlü ortamda taşıyabileceğiniz ve kullanabileceğiniz bu cihaz, depolama kapasitesiyle de yarı yolda bırakmıyor.

4 9Diğer sabit disklere nispeten 4 kat daha fazla hızı ile yüklemelerde süreleri kısaltıp oyun ve uygulamalarda sorunsuz bir kullanım sunuyor.

5 9Bu sürücü sayesinde USB 3.1 arabirimiyle ister bilgisayarınıza, ister Xbox One, PS4 oyun konsollarına, Android cihazlarınıza bağlanabiliyorsunuz. Performansı sağlayan DRAM Bellek ve SLC Bellek sayesinde en ağır dosyalar ve uygulamarda da hızından ve performansından ödün vermeyen 3D TLC NAND‘ın, dijital dünyadaki en önemli yardımcılarınızdan biri olacağını söyleyebiliriz.

6 7 Boyut olarak 80 x 80 x 15,2 mm ebatlara sahip olması ve şu ana kadarki en küçük ve en hafif harici SSD olması, pratik kullanım kolaylığı sağlıyor.

7 7ADATA, ürettiği bu ürünün Siyah ve Kırmızı renk seçenekleri ile satışa sunulacağını belirtti. Fiyatı ve çıkış tarihi daha belli olmayan ADATA SD600 harici 3D NAND SSD, sahip olduğu teknoloji ve özellikleri ile depolama çözümleri konusunda çıtayı biraz daha yükselttiği söylenebilir.

8 3