Ana Sayfa Destek Apple AirPod’u iPhone ve iPad’e Nasıl Bağlarsınız?

Apple AirPod’u iPhone ve iPad’e Nasıl Bağlarsınız?

0

Apple, kablosuz kulakiçi AirPod’ları hayranlıkla tanıttı. İyi bir sebeple: bu kulaklıklar inanılmaz ses, gerçek kablosuzluk sunar, kulaklarınızla harika bir uyuma geçer ve Siri gibi gelişmiş özellikleri ve birini çıkardığınızda diğerinde sesin otomatik dengelenmesini destekler.

AirPod’larınız varsa, onları seveceksiniz. Ancak, birçok özellik ile öğrenecek çok şey var. Bu makale, AirPod’larınızı ayarlarını değiştirmek ve hatta Apple olmayan cihazlarla kullanmak gibi daha gelişmiş özelliklere ayarlamak için temel bilgileri içerir.

Apple AirPod’ları iPhone ve iPad ile Kurma

Apple AirPod’ları bu kadar güçlü ve zahmetsizce kullanışlı kılan şeylerden biri, içindeki özel yapım W1 çipidir. W1, AirPod’ların birçok özelliğini destekler, ancak en uygun olanlarından biri kurulumlarıdır. Apple, AirPod’ları diğer Bluetooth cihazlarından daha hızlı ve daha kolay bağlanacak şekilde tasarladı, bu yüzden bu basit olmalı.

1-AirPod’ları eşleştirmek için, Control Center’ı açıp etkinleştirmek için Bluetooth simgesine dokunarak iOS aygıtınızda Bluetooth’u etkinleştirin.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

2-AirPods kasanızı – içinde AirPod’lar varken – iPhone veya iPad’den bir veya iki inç uzakta tutun ve ardından kasayı açın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

3-AirPods kasasındaki düğmeyi basılı tutun.

4-Ekrandaki yönergeleri takip edin. Bu büyük olasılıkla “Bağlan” düğmesine dokunmaktan oluşacaktır.

5-AirPod’larınız, ayarladığınız cihazda kullanılan aynı iCloud hesabına bağlı her cihazla çalışacak şekilde otomatik olarak yapılandırılacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA