Ana Sayfa Haberler Android ve iOS Destekli ‘Withings – Philips’ Özellikleri ve Fiyatı

Android ve iOS Destekli ‘Withings – Philips’ Özellikleri ve Fiyatı

0
Paylaş

Withings – Philips’le Hollandalı teknoloji devi Philips, sağlık sektörünün bilinen sağlık cihazları ve sağlık teknoloji uzmanlarından yararlanarak kişisel sağlık cihazlarında bir devir başlatıyor. Sağlığın izlenilebilir olduğu bu cihaz giyilebilir şekilde tasarlandı. Aktivite, kalp atım hızı, spor seçimi ve uyku düzeni değerlerinin ölçümlerini sağlayabiliyor. Sağlık durumunuzu sürekli olarak izler.

Withings-Philips-2

Klinikler tarafından onaylanmış ölçüm standardı ve değerleri, Philips teknolojisi ile takip edilebilir veya teknolojik cihazlar, yani Android ve iOS uygulamalarıyla da takip edilebilir ve kalori alımı gözlemlenebilir. Ayrıca Apple ürünlerinde hatırlatıcı seçeneği de mevcut. SmartWatch teknolojisi ile de birleşen Withings – Philips, telefonunuzla birlikte sağlıklı olmanızı sağlıyor. Bu teknoloji harikası olan sağlık cihaz Withings – Philips ülkemize Mart 2017’de geleceği ve  tahmini satış tutarının da 750TL olması bekleniyor.

Withings-Philips-3

Withings – Philips ile vücut yağ oranı ve BMI izlenebilecek. Üst kol cihazı için belirlenen fiyat 300TL, el bilekliği için belirlenen fiyatın ise 270TL olması bekleniyor.  Tarihsel olarak sıcaklık verileri ve kan basıncı ölçebilen monitörleri ile kulak termometrelerinin fiyatının ise 180TL olması bekleniyor. Şu anda yurt dışında satışa sunulan Withings – Philips  ülkemize geldiği zaman cihazların tümü deneme sürümleri mevcut olacaktır. Withings veya Fitbit severleri çok gelişmiş bir ürün bekliyor olacak.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.