Ana Sayfa Destek AirTies Air 5444 Bridge Mod (Resimli Anlatım)

AirTies Air 5444 Bridge Mod (Resimli Anlatım)

0
Paylaş
AirTies Air 5444 Bridge Mod (Resimli Anlatım)

Ülkemizde, network ürünleri alanında en geniş ürün gamına sahip markalardan biri olan AirTies’in AT 5444 olarak da geçen Air 5444 model modem/router cihazının bridge(köprü) mod’a nasıl alınabileceğini sizler için derledik.

 

  • İşlemlerimize, cihazımızı herhangi bir LAN portu üzerinden bilgisayarımıza bağlayarak başlıyoruz. Sonrasında ise bilgisayarımızdan boş bir internet tarayıcısı açıyoruz ve adres satırına 192.168.2.1 yazdıktan sonra Enter’a basıyoruz ve AirTies modem arayüz giriş sayfasına erişiyoruz.

 

  • Karşımıza gelen kimlik doğrulama adımlarında Kullanıcı Adı kutucuğuna admin ve Şifre kutucuğuna ise ttnet yazdıktan sonra TAMAM butonuna tıklıyoru ve modem arayüzüne giriş yapıyoruz.

AirTies Air 5444 Bridge Mod (Resimli Anlatım)

  • Daha sonra, açılan arayüz sayfasında sol tarafta bulunan menü listesinde sırasıyla İnternet’ ⟶ ‘İnternet Ayarları’ menülerine tıklıyoruz ve açılan sayfada ‘İnternet’ satırının sonundaki Düzenle’ butonuna tıklıyoruz.

  • Son adımda ise, ‘Protokol’ ayarını ‘Bridge’e çekiyoruz ve ‘Kaydet’ diyerek işlemleri noktalıyoruz.
  • Bu işlemin ardından modem/router cihazımız bir defa yeniden başlayacaktır. Sonrasında ise Access Point (erişim noktası) olarak çalışacaktır. Modemin kablosuz ağ ayarlarını, sol taraftaki menü listesinde bulunan ‘Kablosuz’ menüsünden düzenleyerek, cihazımızı kullanmaya devam edebiliyoruz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.