Ana Sayfa İnceleme 35TL’ye Akıllı Saat! ‘Case 4U’ Ürün İncelemesi

35TL’ye Akıllı Saat! ‘Case 4U’ Ürün İncelemesi

0

Giyilebilir teknoloji alanının hiç şüphesiz en rağbet görülen segmenti olan akıllı saat pazarındaki ürün gamı her geçen gün biraz daha genişliyor. Tıpkı akıllı telefon pazarında olduğu gibi oldukça hararetli rekabetlerin yaşandığı akıllı saat pazarında, teknoloji devlerinin yanısıra, uygun fiyatlı ürün üretimi gerçekleştiren bir çok yeni marka da yer alıyor.

Genelde ‘no-name’ geliştiriciler yardımıyla bu alanda varolmaya çalışan ve giriş seviyesi ürün segmentinde yoğunlaşan küçük markalar arasındaki rekabet, genelde fiyat bazlı oluyor. Herbiri, birbirinden yüksek fiyat/performans oranına sahip olan ürünler, teknoloji devleriyle rekabet edemese de yine de akıllı saat pazarında kendi müşteri porftöyünü oluşturuyorlar.

Biz de, tüm bu veriler doğrultusunda sizler için fiyat bazda tüm zamanlarından en düşük fiyat etiketine sahip akıllı saati ‘Case 4U’yu inceledik. Yalnızca 35 TL’lik fiyat etiketi ve sahip olduğu özelliklerle, görenleri dumura uğratan ürünün Kırmızı, Beyaz ve Siyah renk seçenekleri bulunuyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

128×128 piksel çözünürlüğe sahip, 1.48 inç LCD ekran bulunan üründe MTK6260 işlemci ve 128MB RAM yer alıyor. Dahili depolama kapasitesi 64MB olan ürünün arttırılabilir hafıza desteği ise bulunmuyor. Yaklaşık 2W ses çıkışına sahip olan ürünü 230MAH pil besliyor. Bluetooth 4.0 ve USB portu üzerinden veri aktarımı sağlayabilen Case 4U U8, iOS 7.0 ve Android 4.0 üzeri işletim sistemine sahip olan tüm akıllı telefonlar ile uyumlu şekilde çalışabiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Adımsayar, altimetre, barometre, kronometre, hesap makinesi, takvim/alarm, çağrı yapma/yanıtlama/bitirme, rehbere erişme, müzik çalma ve sms okuma gibi tüm temel özelliklere sahip olan ürünün toplam ağırlığı ise yalnızca 44 gram.

Ürünün Android işletim sistemleri için gerekli olan yazılımına https://Bit.ly/u8saat adresi üzerinden ‘.apk’ formatında ulaşabiliyorsunuz. iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlar için ise herhangi bir yazılım gerekmeden doğrudan Bluetooth bağlantısı üzerinden iletişebiliyorsunuz. Ancak iOS işletim sistemine gerekli yazılım yüklenemediğinden SMS okuma ve bildirim özelliklerini kullanamıyorsunuz.

Ülkemizde bir çok e-ticaret platformu üzerinden oldukça komik bir rakama satışa sunulan Case 4U U8 hakkında, akıllı saat deneyimi yaşamak ancak çok fazla ücret ödemek istemeyen tüketiciler için tam anlamıyla biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA