Ana Sayfa Haberler Windows PC’ler İçin En İyi Bahçe Tasarım Yazılımı

Windows PC’ler İçin En İyi Bahçe Tasarım Yazılımı

0

Bir avluda peyzaj düzenlemesiyle karşı karşıya kalırsanız, düşüncelerinizi düzenlemek ve bir plan oluşturmak için bahçe tasarım yazılımını kullanmayı düşünmek en iyisidir.

Bahçe yazılımları, çoğunlukla birden fazla bahçeye sahip bir peyzaj projesi göz önüne alındığında gereklidir. Ancak, bu yazılımı öğrenmek ve kullanmak biraz zaman alır.

Bahçe tasarım yazılımı kullanmanın faydaları

Bahçeleri ve peyzajı tasarlamak için yazılım kullanmanın birçok yararı vardır. Bu yazılımın kullanımı bahçeleriniz ve çevre düzenlemeleriniz için somut bir plan tasarlamanıza yardımcı olur. Tam olarak ne istediğine dair sağlam bir karar vermene yardım eder.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Peyzajı bir kerede görselleştirmek sizin için çok kolay değil, ancak eskiz yapıldığı zaman, sadece her ayrıntıyı hatırlamak için daha büyük bir şans elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda dış mekan başyapıtınızı tasarlamak için doğru bir plana sahip olacaksınız.

Evinizin dışındaki iç tasarım veya peyzaj ve bahçe tasarımları için, güçlü bahçe tasarım yazılımı kesinlikle günü kurtarır.

Bunun sonucunda, çeşitli tasarım yazılımlarını gösteren bu makaleyi yayınlamaya karar verdik. Onları bir Feng Shui yazılımıyla birleştirin ve başarının tarifi hazır.

Bahçenizi tasarlamak için yazılımlardan hoşlanıyorsanız, aşağıda kontrol edebileceğiniz bazı premium sürümler vardır. Pahalı değillerdir ve kesinlikle mükemmel bahçeyi bir araya getirmenize yardımcı olurlar.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Windows PC’ler için en iyi bahçe tasarım araçları nelerdir?

Shoot Garden Planner

Bahçenizi tasarlamak için bu yazılımı kullanabilirsiniz. Ayrıca bitki araştırması yapmak için iyi bir araçtır. Bu yazılım ile, bitkilerin uzun ömürlülüğünü, çeşitlerini ve bunların bakımını inceleyebilirsiniz.

Çitler, binalar, teraslar, kulübeler ve hatta bir gölet dahil etmenizi sağlayan kullanıcı dostu bir yazılımdır.

Bahçenizi tasarlamak için hızlı ve kolay bir yol istiyorsanız, Shoot Garden Planner’ı kullanmayı düşünün. Ek olarak, bu yazılım Windows XP, Vista, 7 ve 8 gibi Windows işletim sistemleriyle de uyumludur.

Shoot Garden Planner’ı indiri


Marshalls Garden Visualiser

Bu ücretsiz bahçe tasarımı yazılımı peyzaj tasarımında güçlü bir araçtır. Bahçenizi 3B alanda görselleştirmenizi sağlar. Bir video oyunu gibi görünüyor olması ayrıca kullanıcı için keyif veri unsurdur.

Bahçenizi inşa etmek için kullanırken, etrafta dolaşabilirsiniz, size gerçek bir yaşam hissi verir. İstediğiniz bahçenin boyutunu belirleyebilir ve şeklini tam olarak yapmayı planladığınız şekilde özelleştirebilirsiniz.

Bu yazılımı kullanarak tasarımınıza birçok ürün eklenebilir. Yollar, bahçe kaplaması, kenarlar, yazlıklar, parke ve duvar kaplamaları ekleyebilirsiniz

Çalışırken bahçenizi çevrimiçi hesabınıza kaydedebilirsiniz. Kendinizi inşa etmeyi düşünüyorsanız; Gerekli tüm ürünleri sipariş etmek için resmi web sitesinden gerekli bilgileri isteyin.

  • Marshalls Garden Visualiser’e buradan erişin

Home Designer

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bu güçlü yazılım peyzaj tasarımı ve elbette bahçe için idealdir. Birden fazla paket içeren birinci sınıf bir yazılımdır. Ancak, fiyatı biraz yüksek.

Ek olarak, bu yazılım doğru planı gerçekleştirmenizi sağlar. İndirdikten sonra beğenmezseniz, kolayca kaldırabilirsiniz; en azından orada başka tasarım programlarından farklı olarak çok daha pahalı olan hiçbir para harcamamışsınız.

Home Designer Yazılımı buradan satın alın.


Gardena

Gardena web tabanlı bir bahçe tasarım yazılımıdır. Web sitesinde, su yönetimi (fıskiyeler, hortumlar, vb.), Çim bakımı (çim biçme makineleri), çalı ve ağaç (makas, çit makası vb.) Ve diğer bahçe bakım araçları için her türlü peyzaj ürünleri bulacaksınız.

Ancak, Gardena insanları ürünleri ile ilgilenmeye devam ediyor. Başka bir deyişle, yazılımın kendisinden kar elde etmek istemezler; bunun yerine, yazılım insanları sitelerine çekmenin ve çeşitli ürünleri tanıtmanın bir yoludur, böylece daha fazla kazanç elde edilir.

Gardena bahçe planlayıcısı web sitesini buradan ziyaret edin.

Yukarıda bahsettiğimiz bahçe tasarım yazılımlarından herhangi birini kullandınız mı? Aşağıda yorum yaparak deneyiminizi bizimle paylaşın.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA