Honor, özellikle son yıllarda Huawei’den bağımsızlığı konusunda gerçekten kararlıydı. Ve bu duruşa kesinlikle saygı gösterirken ve farklı model varyasyonları, öncelikler ve hedef kitleler gibi şeylerle akıllı telefon alanında oldukça haklı bulurken, giyilebilir alandaki performansları çok daha azdı.

honor 1

Honor’un şu anki Huawei giyilebilir teknolojisini ödünç alma stratejisini izlediğini düşünüyoruz. Üstte hafif bir dönüş ve özelleştirme yapıyor ve genellikle fiyat noktasını biraz düşürüyor oldukça iyi çalışıyor.

Honor’un yeni saatinin hem iç hem de dışsallarının çoğunu Huawei kardeşinden ödünç aldığını görmek zor değil.

Donanım ve Tasarım

MagicWatch 2 özellikleri bir katı, prim 361L paslanmaz çelik kasa ve  klasik dairesel tasarım. Gerçekten Huawei Watch GT 2 ile hemen hemen aynı, çoğu fiziksel farklılıklar aksan ve saatin etrafındaki diğer küçük ayrıntılardaki değişikliklerle sınırlı.

Benzerlikler listesine devam, onur MagicWatch 2 İki Boyutta da mevcut. – 46mm ve 42mm.ikincisi 29 gram daha hafif. Yine, Huawei Watch GT 2 ile elde ettiğiniz şeyle aynı. Ve benzer bir şekilde, tanıdık ağırlığı ve hissi nedeniyle uzun süre saat kullananlar için daha büyük ve daha ağır versiyonu kesinlikle öneriyoruz.

MagicWatch 2 (46mm) Kömür siyah ve keten kahverengi mevcuttur. 42mm olan kardeşi Akik siyah veya Sakura altın ile geliyor. Huawei Watch GT 2 gibi, MagicWatch 2 birkaç farklı sürümde ve boyut varyantlarında mevcuttur. Bunlar çoğunlukla saatin çerçevesini ve genel siluetini değiştirir.

honor 2

46mm ve 42mm modelleri arasındaki en belirgin fiziksel fark ekran boyutudur. Her ikisi de, geliştirilmiş pil verimliliği sağlarken inanılmaz derecede keskin görünen canlı bir OLED panel elde ediyor. 46mm MagicWatch 2, çalışmak için 1.39 inç diyagonal ve 454 ppi’ye kadar çalışan net bir 454 x 326 piksel çözünürlüğüne sahiptir. Daha küçük kardeş – 1.2 inç, 390 x 390 piksel ve aynı 326 ppi yoğunluğu sağlıyor.

Huawei’nin mükemmel yeni Kirin A1 platformu etrafında inşa edildiğinden, harika bir performans sağlıyor. Gerçekten özellik dolu aktivite ve sağlık izleme, hem de bağlantı açısından. Belki de en etkileyici olan, çipin güç verimliliğidir. Uyku ve kalp atış hızı izleme, mesajlar için bildirimler ve on-board GPS ile haftada 90 dakikalık bir egzersiz de dahil olmak üzere karışık bir kullanım senaryosu ile etkileyici bir 14 gün pil ömrü iddia ediyor.

Tabii ki, bu sayılar daha büyük 46mm modeli içindir. 43mm kardeş daha küçük bir bataryaya sahiptir, bu nedenle aynı kullanım desenine sahip şarj cihazından bir hafta uzakta bekleyebilirsiniz. Bu, elbette, daha küçük modeldeki olumsuzluklardan biri. Bir başka önemli olan Bluetooth çağrısı ve alma yetenekleri eksikliği olacaktır.

honor 3

Bluetooth 5.1 ve hoparlör ve mikrofon kombinasyonu sayesinde 46mm MagicWatch 2, telefonunuzdan 150 metreye kadar arama yapabilir ve alabilir. Yukarıda belirtilen donanımı bir hoparlör yapılandırmasında kullanabilir veya giyilebilir bir Bluetooth Kulaklık takabilir ve telefonda bu şekilde konuşabilirsiniz. Daha küçük 42mm MagicWatch 2 hala aynı Bluetooth adaptörüne sahiptir, ancak yalnızca müzik çalma için kullanabilir.

Her iki versiyonda da 4GB dahili bellek var, 2GB alan müzik için Kullanıcı depolama alanı olarak erişilebilir. MagicWatch 2 ile oldukça iyi bir otonom kullanım seviyesinin tadını çıkarabilir ve Hava Durumu, Alarm, Zamanlayıcı ve telefonumu bul gibi diğer yerleşik özellikler sayesinde çok sayıda smartwatch temelleri de kaplıdır.