Ana Sayfa İnceleme 20MP FULL FRAME CMOS SENSÖRLÜ ve DIGIC 5+ İŞLEMCİLİ CANON EOS 6D...

20MP FULL FRAME CMOS SENSÖRLÜ ve DIGIC 5+ İŞLEMCİLİ CANON EOS 6D ÖZELLİKLERİ

0
Paylaş

Bir fotoğrafçının isteyebileceği tüm özellikleri bir arada toplayan Canon 6D, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir cihaz. Full frame sensöre sahip, 20.2 megapiksel(MP) DSLR fotoğraf makinesi.

Sağlam ve hafif olması, makinayı oldukça kullanışlı hale getirmekte; verilen ISO değerleri, karanlıkta ve loş ışıkta çok iyi fotoğraflar çekmenizi sağlayacak. Canon 6D‘nin ISO değeri, 25.600 (ISO 102.400‘e yükseltilebilir) GPRS ile konumunuzu belleğinde tutar (11 AF odak noktası)

25934_2_l

Wi-Fi dosya aktarımı ve uzaktan kumanda edilebilmesi özellikleri ile, fotoğraflarınızı çektiğiniz dakika paylaşabilirsiniz; akıllı cihazlarınıza aktarıp, oradan sosyal medayaya daha hızlı bir şekilde de yükleyebilirsiniz .Full HD video çekimi sayesinde, kısa filmlerinizi, çekimlerinizi Canon 6D ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Akıllı cihazlarınıza bağlantı sağlayarak uzaktan kontrol edebilir, ayarlayabilir, fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Bu sayede uzaktan kumanda almaya da gerek kalmıyor.

image-10

Canon 6D, 20 megapiksel(MP)  Full Frame CMOS sensör ve yine işlemci olarak DIGIC 5+  görüntü işlemcisini kullanmış. Bu da Canon EOS 6D‘nin ne kadar güçlü bir makine olduğunu gösteriyor. Full Frame olması, çektiğiniz fotoğraflarda doğal bir renk tonlaması imkanı sunucaktır. Ultra geniş açılı lensler, Full Frame bir makine ile, alan derinliği harika fotoğraflar çekmenizi sağlayacaktır.

p_127528_13_04_wml

ISO değeri sayesinde çok düşük ışıklarda fotoğraf çekebiliyorsunuz  ve 11 AF odak noktası ve -3EV değerine kadar hassas olduğundan, isterseniz ay ışığında bile fotoğraf çekebilirsiniz.

sale-canon-eos-6d-24-105mm-kit53e34f92b67e5f1d84e8

Canon EOS 6D, Full Frame olması, 3.0 inç Clear View II LCD ekran sayesinde, Live View fotoğraf ve Full HD videolar çekebilirsiniz. HDR çekim modu ve ±5 kademeli pozlama telafisi ve ±3 kademeli otomatik pozlama odaklaması ile gölgede veya yüksek ışıkta detayları korumanıza yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra raw dosyalarınızı işleyebilir, çoklu karelerinizi de tek resimde birleştirebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin