Ana Sayfa İnceleme ZTE Axon 9 Pro Bekleyenlere Müjde!

ZTE Axon 9 Pro Bekleyenlere Müjde!

0

Çin’de piyasaya sürülecek olan ZTE Axon 9 Pro, ticaret savaşları kapsamında ZTE firmasının ürünlerinin bazı ülkelere ve pazarlara girişine getirilen kısıtlama veya yasak nedeniyle, ZTE tarafından ilk olarak Asya pazarlarına sunalacağa benziyor. Kullanıcılarının merakla beklemiş olduğu ZTE Axon 9 Pro ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

ZTE Axon 9 Pro Bekleyenlere Müjde!

Ekim ayı itibariyle piyasalardaki yerini alacağı iddiaları, kullanıcıları da bir hayli sevindirmiş durumda. Çin’de piyasaya sürülecek olmasıyla ilgili resmi haberin yayınlanması sonrasında özellikleri de belli oldu. Çentikli ekranı ve üst seviye donanımı dikkatleri üzerine çekecek olan cihaz ile ilgili beklentiler de bundan ötürü artmış durumda.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

IP68 sertifikası ile suya ve toza dayanaklı bir yapıya sahip olan ürün, modern ve şık görüntüsü ile oldukça dikkat çekmekte. Cihazda 6.21 inç’lik Full HD+ çözünürlükte ekran kullanılmış. Axon 9 Pro telefonun bir diğer öne çıkan özelliklerden birisi de arka tarafta yer alan parmak izi okuyucu sensör.

Telefon kullanıcılarının en hassas olduğu noktalardan birisi de kameranın özelliğidir. Axon 9 Pro, kamera konusunda da ses getirecek özelliklere sahip. Arka yüzünde 12MP ve 20MP çözünürlüklere sahip 2 adet arka kamera bulunuyor. Kameralardan birisi görüntü kaydı yapıyorken, diğer kamera kaydedilen görüntüye derinlik algısı ekliyor. Ön kısımda ise 20MP gibi yüksek çözünürlüğe sahip kamerasıyla göz kamaştırıyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA