Yalnız Kalmak İstemeyenler İçin Popüler 3 Arkadaşlık Uygulaması!

Lokasyon bazlı çalışan bir uygulama olan Tinder’a, Facebook hesabınız ile katılabiliyorsunuz. Üyelik işlemlerinde belirttiğiniz tercih aralığında sizler için uygun kişileri listeleyen uygulamada, beğendiğiniz kişileri ana ekranda sağa kaydırarak eşleşme arıyorsunuz. Sizin sağa kaydırdığınız kişi de sizi kaydırmış veya kaydırırsa o kişi ile eşleşiyorsunuz ve bu adımdan itibaren sohbet etme işlemi başlayabiliyor. Buraya kadar olanı Tinder servis ediyor, sohbet kısmında ise iş tamamen size düşüyor. Tinder uygulamasını hem App Store hem de Google Play Store üzerinden ücretsiz şekilde indirebiliyorsunuz. Ancak uygulamanın reklamsız ve kaydırma sınırı olmayan versiyonuna sahip olmak isterseniz bunun için aylık bazda ücret ödemeniz gerekiyor.

Yalnız Kalmak İstemeyenler İçin Popüler 3 Arkadaşlık Uygulaması!

Günümüz dünyasında popüler kültürün en çok kullanılan arkadaşlık uygulamalarından biri olan Happn da, tıpkı Tinder gibi çalışıyor. Uygulamaya, Facebook hesabınız ile kayıt olabiliyorsunuz. Sonrasında ise bulunduğunuz lokasyonda, tercih ettiğiniz özelliklere sahip olan kişiler listeleniyor. Happn’da Crush (Tinder’daki eşleme işlemi) yakalayabilmek adına iki farklı seçeneğiniz bulunuyor: Birincisi kullanıcılara ‘Kalp’ atarak onların da sizi beğenip beğenmediğini görebiliyorsunuz. Eğer ‘Kalp’ attığınız kişi de sizi beğendiyse, bu bir Crush’a dönüşüyor ve o kişi ile sohbet edebiliyorsunuz. Ancak o kişi sizi henüz görmedi veya beğeni atmadıysa, kişinin sizi fark etmesi adına Charm gönderme işlemi yapabiliyorsunuz. Kişi, gönderilen Charm’ı mutlaka görecektir. Size beğeni atması durumda ise Crush işlemi olacaktır. Bu adımın ardından karşıdaki kişiyle sohbete geçebiliyorsunuz. Happn uygulamasını hem App Store hem de Google Play Store üzerinden ücretsiz şekilde indirebiliyorsunuz.

Sevgililer Gününde Yalnız Kalmak İstemeyenler İçin Popüler 3 Arkadaşlık Uygulaması 2

  • Badoo

Listemizdeki bir diğer arkadaşlık uygulaması ise Badoo. Tıpkı ilk iki uygulamamız gibi lokasyon esaslı çalışan uygulamaya, Facebook hesabınız ile kayıt olabiliyorsunuz. Tinder ve Happn karışımı bir uygulama diyebileceğimiz Badoo’da, dilerseniz Tinder’daki gibi sağa kaydırarak eşleşme arayabiliyorsunuz, dilerseniz de Happn’da olduğu gibi lokasyonunuza yakın olan üyelere kalp göndererek dikkatlerini çekmeye çalışabiliyorsunuz. İlk iki uygulamamız da olduğu gibi App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz şekilde indirebildiğiniz Badoo’yu özelleştirilmiş şekilde kullanmak isterseniz aylık bazda ücretli üyelik programına da katılabiliyorsunuz.

 

Sevgililer Gününde Yalnız Kalmak İstemeyenler İçin Popüler 3 Arkadaşlık Uygulaması 3