Ana Sayfa Bilgisayar Windows 7 Başlat Menüsünü Windows 10’a Getirin

Windows 7 Başlat Menüsünü Windows 10’a Getirin

0
Windows 10, Windows 8 ve Windows 8.1’de bulunmayan oldukça harika bir Başlat menüsü ile birlikte gelir. Ancak yine de Windows 7’ye sadık kaldıysanız, onu en yeni Windows sürümüne geri getirmenize yardımcı olacak bir araç.

Windows 10’daki Başlat menüsü özelliği oldukça eksiksizdir ve hem masaüstü hem de dokunmatik kullanıcıların yararlı bulabileceği birçok seçeneğe sahiptir. Bununla birlikte, her birinin kendi tadı vardır ve bazen bu, Redmond’dan gelen yeni her şeyi sevmek zorunda olmadığı anlamına gelmez.

Start10, Windows 10’da Windows 7 Başlat Menüsünü kullanmanızı sağlar

Stardock, Windows 10 makinenize Windows 7 tarzı bir menü getiren Start10 aracını geliştirdi. Yazılımın 30 günlük deneme sürümü size aşağıdakileri sunar:

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Masaüstü ve Modern uygulamaları Başlat menüsüne sabitleme
  • Atlama listesi desteği
  • Uygulamalar, ayarlar ve dosyalar için birleşik arama
  • Görev çubuğunuzun rengiyle otomatik olarak eşleşir
  • Kaplanabilir Başlat düğmesi
  • Başlat menüsü güç düğmesinin varsayılan davranışını seçin

Premium’a gitmeyi seçerseniz, bu sizi belirli bir ücret karşılığında geri alır ve aynı özellikleri alırsınız, ancak bir aydan fazladır. Ayrıca, Start10, menüyü isterseniz Modern veya Windows 10 tarzında da görüntüleyebilir.

Özel bir Başlat düğmesi ayarlayabilir, menüye ve görev çubuğuna doku uygulayabilir, simge ve döşeme boyutlarını, saydamlığı ve çok daha fazlasını ayarlayabilirsiniz. Özellikle güzel olan şey, Cortana’yı istediğiniz zaman kullanabilmenizdir. Aracın son sürümü de hafif tema desteği ekledi.

Ve Windows 10’un varsayılan başlat menüsüne geçmek istediğinizi düşünüyorsanız, sağ Windows tuşuna veya Ctrl + Başlat düğmesine tıklayarak kolayca yapabilirsiniz. Başlat menüsündeki aramalara filtre uygulamak, hızlı bağlantıları ve “Tüm Programlar” kullanıcı arayüzünü geri yüklerseniz, bu sizin için doğru araçtır. Yakın zamanda Windows 10’a yükseltme yaptıysanız, Start10 geçişi daha sorunsuz hale getirmenize yardımcı olur.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Denemek ister misiniz? Yorumunuzu aşağıya bırakın ve bize bildirin.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA