Huawei firması, yeni tanıtmış olduğu telefonlarının yanında bir de Huawei FreeBuds Studio isimli kulak üstü kulaklığını duyurdu. Birçok özelliğe sahip bu kulaklık ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

huawei freebuds studio kablosuz kulaklik tanitildi iste fiyat ve ozellikler 3 1280x720 1

Kulaklığın kap kısımlarını tutan kollar 7mm kalınlığında, ince paslanmaz çelikten yapılmış. Firmanı, kalite olarak hiçbir malzemeden kaçmadığı görülüyor. Kafa bandı ve kaplar ise rahat kullanım için yumuşak malzemeler ile kaplanmış durumda. FreeBuds Studio kulaklığın özellikleri arasında en göze çarpanı Aktif Gürültü Engelleme (ANC) sistemi. Bu sistem ayrıca 2 mikrofonlu hibrit ANC sistemini kullanılarak 40dB’e kadar dış gürültüyü bastırabiliyor. Ses, 4 katmanlı dinamik diyafram olarak adlandırılan bir sistem ile iletiliyor. Bu kulaklığın ayrıca HiRes uyumlu ve 24 bit / 96KHz kodlayıcıları desteklediğini de belirtelim. Bu sayede müzik, net ve temiz bir biçimde sunuluyor. İçerideki Bluetooth anteni de hiçbir şekilde sinyal kaybı yaşamayacağınız şekilde tasarlanmış durumda. Bu da ikili anten tasarımı sayesinde olabiliyor. Aynı anda 2 cihaza bağlantı desteği de olan bu cihaz  iPhone, Android telefonlar, Windows PC veya Mac ile kullanılabiliyor.

Kap kısımlarının dışında bulunan, dokunmaya duyarlı panel üzerinden kontrollerinizi yapabilirsiniz. Burada yapacağınız kontroller ile, bir tıklamayla (dokunuşla) çalan müziği duraklatmak ve devam ettirmek mümkün. İleri ve geri sürükleme ise, çalan parçalar arasında geçişi sağlamakta.

Huawei Just Released FreeBuds Studio headset 3

Tam dolu pil ile 24-saate kadar müzik dinleme olanağı sunuyor. Hızlı şarj teknolojisi sayesinde 10-dakikalık bir şarj ile 8-saate kadar müzik dinleme yapabilirsiniz. Kulaklıkların Altın ve Siyah renk olmak üzere 2 seçeneğinin olduğunu söyleyelim.