WhatsApp ı google drive dan geri yükleme, aşağıda ki adımları uygulayalım.

Android’den iOS’a geçiyorsanız, WhatsApp sohbetlerinizi yanınızda götürmenin neredeyse hiçbir resmi yolu olmadığını göreceksiniz.

Ancak, WhatsApp için iTransor, bu durumda size yardımcı olabilecek böyle bir araçtır. Bu aracı kullanabilir ve WhatsApp’ı Google Drive’dan iPhone’unuza geri yükleyebilirsiniz.

Bilmeyenler için, iTransor for WhatsApp, PC’nize yerel WhatsApp yedeklemeleri yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. Ayrıca WhatsApp’ı Android ve iOS arasında aktarmanıza olanak tanır. Daha da iyisi, yedeklemeleri Google Drive’dan bir iPhone’a geri yükleyebilmenizdir! İşte nasıl yapılacağı.

WhatsApp’ı Google Drive’dan iPhone’a geri yükleyin

Mac veya Windows PC’nizde WhatsApp için iTransor’u indirin.

Uygulamayı kurun ve açın ve iPhone’unuzu USB kablosuyla Mac’inize bağlayın.

Bilgisayara güvenmeniz istendiğinde iPhone’unuzdaki ‘ Güven ‘ seçeneğine tıklayın.

Telefon bağlandıktan sonra , kenar çubuğundan ‘ WhatsApp Yedeklemesini Geri Yükle/Dışa Aktar ‘ seçeneğini seçin.

WhatsApp ı Google Drive dan Geri Yükleme

Bu ekrandan ‘ Google Drive Yedeklerini İçe Aktar ‘ düğmesini tıklayın ve Gmail hesabınıza giriş yapın.

WhatsApp ı Google Drive dan Geri Yükleme

Artık iPhone’unuza geri yükleyebileceğiniz yedeklemelerin bir listesini göreceksiniz.

WhatsApp'ı Google Drive'dan iPhone'a Geri Yükleme

Bir yedeği geri yüklemek için onu seçin ve ‘ Cihaza Geri Yükle’yi seçin . Ancak doğru yedeklemeden emin değilseniz, bu sonraki bölümde ele alınmıştır.

WhatsApp'ı Google Drive'dan iPhone'a Geri Yükleme?

Geri yüklemeden önce WhatsApp için iTransor’da WhatsApp Yedekleme’yi okuyun.

Ancak bunu yalnızca sohbetleri geri yüklemek için kullanmakla kalmaz, aynı zamanda yapmadan önce doğru yedeği de bulabilirsiniz. WhatsApp için iTransor, tüm yedeklemeyi PC’nize aktarmanıza olanak tanır. Böylece sohbetleri okur ve geri yüklemek istediklerinizin bunlar olduğundan emin olabilirsiniz.

WhatsApp'ı Google Drive'dan iPhone'a Geri Yükleme?

Bunu yapmak için, 6. Adıma kadar yukarıdaki adımları uygulamanız yeterlidir. Oradan, ‘ Bilgisayara Aktar ‘ seçeneğini seçin ve WhatsApp için iTransor içindeki sohbetleri göreceksiniz. Güvenli, yerel ve düzgün bir şekilde sunar. Bu da geri yüklemeden önce yedeklemeyi kolayca gözden geçirmenizi sağlar.

WhatsApp’ınızı bağımsız olarak aktarmak, geri yüklemek veya yedeklemek istiyorsanız, WhatsApp için iTransor- WhatsApp aktarım aracı bunu yapmanın en iyi yollarından biridir.

WhatsApp için iTransor, sohbetlerinizi telefonda gördüğünüz gibi dışa aktarırsınız. Bu nedenle eski sohbetleri geri yüklemeden açmak daha uygundur.

WhatsApp için iTransor çok daha fazlasını yapar. Kendinizi iCloud veya Google Drive yedeklemelerine kilitlemek yerine, bunun yerine sohbetlerinizi PC’nize veya Mac’inize yedekleyebilirsiniz.

Son Güncelleme 8 Aralık 2022 Yazar Kübra Güldökmez