Ana Sayfa Haberler Xbox Live Gold Şubat Ayı Ücretsiz Oyunlar!

Xbox Live Gold Şubat Ayı Ücretsiz Oyunlar!

0

Dünyaca ünlü teknoloji şirketi Microsoft tarafından, oyun konsolu sektöründeki en büyük rakibi Sony’nin çevrimiçi oyuncu platformu PlayStation Plus’a rakip olarak geliştirilen Xbox Live Gold platformunda, aylık bazda ücretsiz oyunlar serisi her ay olduğu gibi bu ay da geçerliliğini koruyor. Ülkemizde son dönemde artan kur oranı ve pazarlama maliyetlerinin ardından oyun piyasasındaki satış rakamlarında ciddi artışlar göze çarpmaya başlamış, oyunseverler yeni nesil yapımları barter yöntemiyle edinmeye başlamıştı. Bütün bunlara rağmen edindikleri oyunları, çevrimiçi platformlar üzerinden dünya genelindeki diğer oyuncularla oynayabilmek adına bu tarz platformlara üye olmaları gereken kullanıcıları, aylık bazda ücretsiz oyun fırsatları teskin ediyor. Artan döviz kuru oranlarıyla birlikte oyun fiyatlarında olduğu gibi, çevrimiçi oyuncu platformu yıllık üyelik bedelleri de aynı oranda artmış durumda.

 

Ancak bu dönemde de, ekonomik konjonktürü göz önünde bulunduran platformlar, aylık bazdaki ücretsiz oyun kalite opsiyonlarını bir-iki tık yükselterek durumu dengelemeyi amaçlıyorlar. Bu politika, geride kalan Kasım ve Aralık aylarında biraz geçerli bulunmuş olsa da, Şubat ayı süresince Xbox Live Gold platformunda yayımlanacak oyunlar, birçok oyunseveri tatmin etmeyecek gibi gözüküyor. Bizler de bu kapsamda Xbox Live Gold üyeleri için, Şubat ayı süresince ücretsiz şekilde edinilebilecek yapımları, konsol çeşidine göre listeledik.

Xbox One

·        Bloodstained: Curse of the Moon (1 – 28 Şubat)

 

11858 teknik destek
11858 teknik destek

·        Super Bomberman R (16 Şubat – 15 Mart)

Xbox 360

·        Assassin’s Creed Rogue (1 – 15 Şubat) (Geriye dönük uyum sayesinde Xbox One’da da oynanabiliyor.)

11858 teknik destek
11858 teknik destek

·        Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy (16 – 28 Şubat) (Geriye dönük uyum sayesinde Xbox One’da da oynanabiliyor.)

Xbox Live Gold platformu üyeliği 1 aylık, 3 aylık ve 1 yıllık bazda olmak üzere 3 farklı fiyat grubu üzerinden satın alınabiliyor. Platforma giriş için gerekli olan üyeliği aşağıdaki link üzerinden satın alabiliyorsunuz. 1 aylık üyelik bedeli 59₺ iken, 3 aylık üyelik 149₺’ye, 1 yıllık üyelik ise 439₺ fiyat etiketi üzerinden satın alınabiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-live-gold/CFQ7TTC0K5DJ/000G?activetab=pivot:overviewtab

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA