Ana Sayfa Haberler Uçan Araba AirCar Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Uçan Araba AirCar Özellikleri ve Çıkış Tarihi

0

AirCar ile yarınlara baktığımızda, heyecanla düşündüğümüz, hayal ettiğimiz ve filmlerde gördüğümüz uçan arabaların artık gerçek olduğunu görüyoruz. Zaman, teknoloji lehine, dünya ve insanlık tarihine baktığımızda, hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde ilerliyor. AirCar, yarınların (geleceğin) şehir içi ulaşımına zemin hazırlayacak bir teknoloji. AirCar, gelecek vizyonumuzu tanımlayan, tamamen elektrikli, otonom ve akıllı bir uçan araba. AirCar, sahip teknoloji ile geleceğin uçan otomobilleriyle ilgili sorulara cevap veriyor. AirCar ile geleceğe merhaba deyin!

  • (Azami) Hız: 120 km/s
  • Menzil: 72 km (42 Mil)
  • Yolcu Kapasitesi: 2
  • Yük (Kaldırma) Kapasitesi: 500 kg
  • Güç: 400 kW ( 530 hp)
  • %80 oranında şarj olma süresi: 15dk

AirCar, karbon fiber yapı, 8 adet kompakt elektrik motoru ile aerodinamik gövde tasarımına, 230kg altındaki iki yolcu için geniş koltuklara sahip. İki arabalık bir otoparka sığabilir. AirCar ile geleceğin teknolojisinin sınırlarını keşfedeceksiniz. AirCar’ı tanımaya hazırsınız, değil mi?

AirCar, tam dolu şarj ile 72 km‘ye kadar uçabilir. Çoğu şehirde bir taraftan diğerine uçmak için yeterli olan %80 oranında şarj için 15 dakika yeterlidir. Fakat neden kendimizi sınırlandıralım? AirCar’ın pili (bataryası) dakikalar içinde değiştirilebilir! Pil şarjı başına maliyet 3.5$’dan az olacaktır. Sonuç olarak, neredeyse sınırsız uçuş aralığı ve neredeyse ücretsiz!

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Fırsat (kapınıza) geldiğinde, içeri girmesine izin verir misiniz? AirCar tasarımının ilkeleri hafiflik, genişlik, sadelik (doğallık), net mimari, yüksek teknoloji ve günlük kullanılabilirlik üzerine belirlenmiştir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

AirCar, birinci sınıf uçuş konforu sağlar. Toplam koltuk uzunluğu 1.3 metredir ve her yolcu için 0.65 metrelik oturma alanı sağlar ki bu, uçaklardaki birinci sınıf uçuş koltuklarından daha geniştir. Balistik paraşüt kolu, kolay erişim için koltuğun altına yerleştirilmiştir.

AirCar ile gideceğiniz yere giderken, oturup şehir manzarasını izlemek, yolculuğunuz esnasında müzik açmak, sıcaklığı ayarlamak veya hava tahminlerini dinlemek için AirCar ile konuşmak güzel olmaz mıydı? AirCar yapay zeka uçuş asistanı Nova, yolcularla etkileşimli konuşmalar yapabilir ve istekleri yerine getirebilir. AirCar kendi kendine uçar, diğer havadaki araçlarla iletişim kurar, çevreyi izler ve güvenli bir uçuş elde etmek için akıllı eylemler gerçekleştirir.

Uçmaya hazır mısınız?

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA