Ana Sayfa Rehber Twitter’da Tweet’leri Korumaya Alma (Resimli Anlatım)

Twitter’da Tweet’leri Korumaya Alma (Resimli Anlatım)

0

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, yeni neslin vazgeçilmezi haline gelmiş ve en çok kullanılan sosyal medya ağlarından birisidir. 140 karakterden oluşan Tweet‘lerle işlem sağlatan Twitter‘da atılan bu Tweet‘lerin herkes tarafından görünmesini istemeyen kullanıcılarının sayısı oldukça fazladır.

Atılan Tweet‘lerin onay verilen kişiler tarafından görünebilmesini sağlamak için yapılması gerekenleri, siz değerli okucularımıza yazılı ve görsel olarak paylaşacağız. Bu işlem için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  • Öncelikle boş bir internet sayfası açıp, adres satırını temizleyerek www.twitter.com/signup” yazıp Enter‘a tıklayoruz ve açılan sayfada hesabımızın kullanıcı adı ve şifre bilgilerini yazarak hesabımıza giriş yapıyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Hesabımıza giriş sağladıktan sonra ekranın sağ üst tarafında yer alan Ayarlar” simgesin tıklıyoruz.

  • Açılan sayfanın sol tarafında menü listesi yer alacaktır. Bu menüler içerisinden, Güvenlik ve Gizlilik” menüsüne tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • İşlemlerimizin son adımında, Tweet gizliliği” başlığı altında bir sayfa gelecektir.
  • “Tweetlerimi korumaya al” yazısının sol tarafındaki kutucuğun işaretlenmesi durumunda, Tweet‘leriniz sadece onay verdiğiniz kişiler tarafından görülebilecek ve Re-Tweet edilebilecek. Bu işlemden sonraki Tweet‘leriniz herkes tarafından görülemeyecek. Eskiden yayınlanmış Tweet‘ler hala bazı yerlerde görünür olabilecektir.

İyi Tweetli günler dileriz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA