Twitter silinen Tweetler popüler kullanımda herkes tarafından sevilerek kullanılan uygulamalardan biride Twitter olarak bilinmektedir. Dünya gündemi hakkında en yaygın olarak kullanılan platformlardan biridir.

Twitter silinen Tweetleri görme geri getirme sürekli olarak araştırma yapıldığı görülmektedir.

Twitter uygulamasından Tweet paylaşımları gündemi belirlemektedir. Yapılan bu işlemlerin silinebilmesi sizin tarafınızdan yapılabilmektedir. Tweet silme sonrasında geri getirme işlemi yapabilmenizde mümkündür.

Bunun için ilk öncelik yapılması gereken işlem Twitter formu üzerinden istek talebi oluşturmalısınız.

Form hakkındaki detayları aşağıda yer almaktadır.

https://help.twitter.com/tr/forms/privacy sayfası üzerinden erişebilirsiniz. Açılan ekranda Twitter gizlilik politikası soruları karşınıza çıkmaktadır.

Bu form gelen olarak yaşanılan farklı sorunlar dada kullanılabilmektedir. Twitter Resmi çağrı merkezi olmadığı için bu tür geri dönüş talep işlemleri mail veya istek formu üzerinden bildirilmektedir.

İLİŞKİLİ: Twitter beğendiğiniz Tweetlere hediye

Twitter silinen Tweetler hakkında

İlk seçenekte bulunan Twitter hesap bilgilerimi talep ediyorum işaretlenir.

Diğer seçenek olarak ise Twitter hesap bilgilerinin sahibi istenilmektedir.

  • Ben
  • Yetkili temsilcisi olduğum biri
  • Kuruluşumun Twitter hesabı için
  • Başka biri

Twitter silinen Tweetleri gorme geri getirme 1

 

 

İşlemler sonrasında sizden doldurulması istenilen bazı bilgiler yer almaktadır. Sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. İnceleme işlemleri tamamlandıktan sonra Twitter yöneticileri tarafından mail olarak geri dönüş yapılacaktır.

Twitter silinen Tweetleri gorme geri getirme 2

Twitter silinen Tweetleri görme geri getirme olumlu veya olumsuz inceleme sonrasında geri dönüş almaktasınız. Süre bilgisi olmadığından mail adresinizden sürekli olan gelen ve önemsiz posta kutusunu kontrol etmenizi önemle tavsiye ederiz.

Gerekli makalenin size yardımcı olacağını düşünüyorum çünkü olumlu geri dönüşler gelmektedir.

İLİŞKİLİ: Twitter Konu Başlıkları Takip Sistemi