Tenda Modemimizin bir özelliklerine bir göz atalım ;

ayrıca Şimdi genişbant DSL kullanıcıları, yüksek hızlı kablosuz bağlantı hızına estetik tasarımla bir arada sahip olabiliyor. AC1200 yeni nesil kablosuz ağ teknolojisini evinize taşıyor, dualbant kablosuz ağ standartı ve Beamforming+ ile pürüzsüz HD video aktarımı ve stabil ağ bağlantısını bir araya getiriyor. Tenda’nın yenilikçi çözümleri ile kurulum ve konfigürasyon hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı.

Yüksek ve Hızlı Genişbant VDSL

ayrıca VDSL2 Profil 17a uyumlu Tenda V1200, 100 Mbps VDSL genişbant erişim hızı sunar, bu hız ADSL2+ standartından 5 kat daha fazladır. Tek bir cihazda buluşan DSL modem ve Kablosuz Router VDSL2, ADSL2+, ADSL2 ve ADSL gibi tüm standart DSL bağlantı tiplerini destekler.

Gelişmiş ve Kablosuz Performans

V1200, 2.4GHz bandında 300 Mbps ve 5GHz bandında 867 Mbps kablosuz iletim hızlarını destekleyerek toplamda 1.2Gbp dual bant kablosuz veri aktarım hızı sunar. Bu sayede kablosuz ağınızda oluşabilecek gecikmelerin önüne geçerek, hızlı ve stabil bir kablosuz ağ bağlantısı sunar.

Hepsi Bir Arada

Tenda V1200, ev ağınız için tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. VDSL2 modem, kablosuz router, 4 port switch. Fonksiyonlarının yanında USB dosya paylaşımı, IPTV. Kolay kurulum ve TR069 özellikleri ile de birçokihtiyaca aynı anda cevap verebilir. Duvara monte edilebilir tasarımı sayesinde kullanıcıya esneklik sunar.

Üstün ve Kablosuz Kapsama Alanı

Ayrıca 4 adet 5dBi çok yönlü ve yüksek performanslı harici anten. İle evinizin her köşesinde internet keyfini yaşayabilirsiniz. V1200, kablosuz ağınızda bulunana medya oynatıcıları. Ayrıca Bilgisayarlar ve diğer kablosuz ağ aygıtlarının stabil bir şekilde kablosuz bağlantı kurmasını sağlar. Sunduğu geniş kapsama alanı sayesinde, kablosuz ağın erişemediği ölü noktaları ortadan kaldırır.

Hatta Cihaz ve Kuruluma Geçiçek olursak ise şu şekilde başlayalım ; 1 4

Ayrıca Cihazın ve baglantısı sağladıktan sonra boş bir internet sayfası açarak tarayıcı cubuğuna 192.168.1.1 yazıp. Aratıyoruz kullanıcı adı ve şifre kısmı geliyor bunlara küçük harfler ile admin ve admin. Olarak yazıp Login butonuna tıklıyoruz daha. Sonrasında giriş yaptıktan sonra direk olarak hızlı kurulum sayfası acılacak. Karşımıza burdan link tipini adsl veya vdsl oalrak şeçiyoruz altyapınıza. Bağlı olarak bağlantı tipi pppoe şeçiyoruz ve daha sonrasında. Kullanıcı adı ve şifre kısmına operatörünüzden aldığınız kullanıcı adı ve şifreyi yazıyoruz alt
kısımdan uygula basıyoruz işlemimiz tamamlanmış oluyor .2 4

Fakat Bağlantı testi yapabiliriz işlemler tamamlandıktan sonra .