Ana Sayfa Haberler DriverAgent Plus Nedir Nasıl Kaldırılır

DriverAgent Plus Nedir Nasıl Kaldırılır

0
DriverAgent Plus Nedir ve Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır
11858 teknik destek

DriverAgent Plus, kötü amaçlı yazılım içerebilen şüpheli bir dosyadır, bu nedenle güvenli değildir. Üçüncü taraf bir kaldırma programı kullanmak, PC’nizden DriverAgent Plus’tan hızla kurtulmanızı sağlar.

Kendinizi bu tür yazılımlardan ve dosyalardan korumak için üçüncü taraf virüsten koruma yazılımı yükleyin.

Tirend Micro gibi makine öğrenimine sahip özel bir antivirüs programı, verileriniz için ekstra koruma sağlayacaktır.

DriverAgent Plus, bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri güncel tutmanıza izin veren kullanışlı bir küçük yazılım gibi görünse de, bu uygulama diğer tehlikeli ve gizli üçüncü taraf yazılımlarla birlikte gelir.

Bu araç ücretsiz yazılım olarak sunulur ancak hizmetler için ödeme yapmazsanız Windows 10 PC’nizdeki herhangi bir sürücüyü düzeltmenize izin vermez.

Bunun ötesinde, DriverAgent Plus, PC’nize, temel yazılımı kaldırmaya karar vermenizden sonra sizi uzun süre rahatsız edebilecek ve ayrıca kimlik avı ve diğer siber saldırılara açık hale getirebilecek bazı reklam yazılımları yükler. Birde  işe yarar düşüncesi ile driveragent plus crack dosyası 

DriverAgent Plus‘ın reklam yazılımı olduğu sonucuna vardığımızda, bu makalede bu sorunu çözmek için en iyi yöntemi inceleyeceğiz.

Önce bu yazılımın tüm izlerini bilgisayarınızın sabit sürücüsünden kaldıracağız ve ardından reklam yazılımı kalmadığından emin olacağız. Nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

Windows 10’da Driver Agent Plus nasıl kaldırılır?

1. DriverAgent Plus’ı bilgisayarınızdan tamamen kaldırın

  1. Klavyede Win + Xtuşlarına basın ve menüden Uygulamalar ve Özellikleri seçin.
  2. Programlar listesinin içinde DriverAgent Plus’ı arayın > Seçin> Kaldır’a tıklayın.
  3. Kaldırma işlemini tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.
  4. Bu işlem tamamlandıktan sonra bir sonraki adımı izleyin.

2. Üçüncü taraf bir kaldırıcı kullanın

Windows kaldırıcı, istenmeyen programlardan kurtulmanın kolay bir yoludur, ancak buradaki en iyi yöntem değildir. Bazen, kendi kendinizden kurtulmak istediğiniz programdan izler kalacaktır.

Ek olarak, bazı kötü amaçlı yazılımlar Windows kaldırıcınız tarafından gizli ve erişilemez kalabilir, bu nedenle hepsini bulabilecek daha iyi bir şeye ihtiyacınız vardır.

IObit Uninstaller Pro gibi yazılımlar bilgisayarınızı yazılım için tarayacak ve size herhangi bir şeyi kaldırma seçeneği sunarak uygulamayı bilgisayarınızdan tamamen siler.

3. Kötü amaçlı dosyaları kaldırmak için kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımı kullanın

3.1 ESET Internet Security

ESET Internet Security, en gizli zararlı içeriği bile taramak ve bulmak için gelişmiş yapay zeka ve çok katmanlı koruma kullanan güvenilir bir virüsten koruma yazılımıdır.

11858 teknik destek

Ayrıca, uygulama, kimliğinizi ve verilerinizi izinsiz girişlerden koruyacak ve cihazlarınızdaki mevcut tehditlerden kurtulacak diğer kullanışlı özelliklerle birlikte gelir.

ESET Internet Security ayrıca çevrimiçi alışveriş yaparken sizi koruyarak bankacılık bilgilerinizi güvende tutar. Antivirüs ayrıca birden fazla cihazda çalışır.

3.2 Avast Ücretsiz Güvenlik

Avast‘ın ücretsiz sürümü, tarama sistemini sürekli iyileştirmek için güçlü algoritmalar ve makine öğrenimi kullandığı için hafife alınmamalıdır.

Sonuç, cihazınıza bulaşmaya çalışırken en yeni tehditleri bile algılayabilen bir virüsten koruma yazılımıdır. Tehlikeli dosyaları bulduktan sonra, Avast Free Security onları karantinaya alacak.

Ardından, yazılım size tarama sonuçlarını içeren bir liste verecektir ve şüpheli dosyalarla ne yapacağınıza karar verebilirsiniz.

3.3 Avira Free Security

Avira Free Security, açılır reklamlar yayınlamayan ve aynı zamanda cihazlarınızın tamamen korunmasını sağlayan tamamen reklamsız bir antivirüs programıdır.

Çok katmanlı korumaya ek olarak, gerçekten hızlı olan ücretsiz bir VPN’den ve donanımınızı optimize etmek için bir PC temizleme aracından da yararlanacaksınız.

3.4 Bitdefender Total Security

Bitdefender Total Security, cihazlarınız için uygun bir fiyata mükemmel antivirüs koruması sağlar. Yazılımın kapsamlı bir kullanıcı arayüzü vardır ve kullanımı kolaydır.

Windows Güvenlik Duvarınızı kandırmada ne kadar başarılı olurlarsa olsunlar, hiçbir zararlı yazılımı gözden kaçırmayan kapsamlı sistem taramalarından yararlanacaksınız.

Ek olarak, Bitdefender ayrıca tüm verilerinizi çevrimiçi veri hırsızlığına karşı güvende tutacaktır. PC’nizi bilgisayar korsanlarından, sinir bozucu reklam yazılımlarından, casus yazılımlardan, kripto madencilerden ve diğerlerinden koruyacaksınız.

3.5 Malwarebytes Premium

Malwarebytes Premium, PC’nizdeki tüm kötü amaçlı yazılımları taramanıza ve kaldırmanıza izin veren çok güçlü bir yazılımdır.

Bu uygulama, sabit sürücünüzün diğer antivirüs yazılımınızın veya Windows Defender’ın gözden kaçırabileceği alanlarını kapsadığından son derece kullanışlıdır.

3.6 Emsisoft

Emsisoft, herhangi bir kötü amaçlı yazılım, reklam yazılımı ve bloatware için sisteminizi derinlemesine tarayan başka bir harika kötü amaçlı yazılım uygulamasıdır.

Ayrıca fidye yazılımı koruması sağlar, DriverAgent gibi PUP’u (potansiyel olarak istenmeyen programları) kaldırır ve keylogger’ların ve Truva atlarının dosyalarınıza bulaşmasını engeller.

Bu makalemizi sonlandırıyor. DriverAgent güvenli mi olup olmadığını merak ediyorsanız, kesinlikle değildir. Bu yazılımın tüm yönlerini bilgisayarınızdan kaldırmak için yüklenecek en iyi adımları ekledik.

Lütfen aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak bu makalenin size yardımcı olup olmadığını bize bildirin veya konuyla ilgili herhangi bir öneri verin.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikRedline ac1200 router kurulum
Sonraki İçerikTwitter silinen Tweetleri görme geri getirme
İster iPhone'undaki, ister Android cihazındaki veya Windows'taki ayarlar arasında geziniyor olsun, Fatih her zaman teknolojiye düşkün olmuştur. Teknolojiye, Windows'a ve güç düğmesi olan her şeye tutkuyla bağlı olarak, zamanının çoğunu yeni beceriler geliştirmek ve teknoloji dünyası hakkında daha fazla şey öğrenmek için harcadı. Öğrendiklerini de sizlerle paylaşıyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.