Ana Sayfa İnceleme TENDA A300 WiFİ–N 300Mbps MENZİL ARTTIRICI ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

TENDA A300 WiFİ–N 300Mbps MENZİL ARTTIRICI ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

0
Paylaş

Birçok internet  kullanıcısı internet ağının çekim gücü veya bağlanamama gibi sorunlar yaşamakta. Evimizin, ofisimizin veya kullanmakta olduğumuz internetin bulunduğu konum itibari ile bu tarz çekim sorunu yaşabiliyoruz.  Bunun için menzil arttırıcı ya da başka bir deyişle sinyal güçlendirici Tenda A300, çekim problemi yaşadığınız her yerde çok işinize yarayacak ve probleminizi giderebilecek bir cihaz.

Üzerinde bir LAN port girişi bulunan bu cihaz sayesinde isterseniz\ modemden uzak konumdaki bir cihaza kablo çekmek yerine cihaz üzerinden kablo ile bağlantı alabilirsiniz. TENDA A300 menzil arttıcı, 300 Mbps‘e kadar veri hızı sunmakta. Broadcom çip seti kullanması da bu cihazın uzun ömürlü olduğunun bir göstergesi. Verimlilik açısından da oldukça iyi ve yüksek performans sunan TENDA A300, uzun ömürlü sorunsuz bir kullanım vaad ediyor.

Bunların yanısıra çok kolay bir kurulumu bulunuyor; alıp prize takıp eşleştirmeyi sağladıktan sonra kolaylıkla kullanabilirsiniz. TENDA A300 cihazın üzerinde bulunan wifi  sinyal iconu ile kullanacağınız yerde en uygun yeri seçebilir ve kablosuz ağınızın menzilini de en geniş şekilde kullanabilirsiniz. Fiyat açısından da oldukça uygun; piyasada 50TL60TL arasında bir fiyata sahip olabileceğiniz cihaz, sinyal sorunu yaşayan her kullanıcı için oldukça iyi bir seçim.

POMUGQKVCN57201618124_NTWACCTENA300100-22565

Temel özellikleri

300Mbps‘e kadar kablosuz veri transferi

802.11b/g/n cihazlarla uyum

Ethernet yuvası

WEP, WPA, WPA2 şifreleme desteği

Yazılımsız kolay kurulum

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.