Ana Sayfa Bilgisayar Teams Microsoft Store Kavuştu

Teams Microsoft Store Kavuştu

0
11858 teknik destek

Teams Microsoft Store üzerinden indirilebilmektedir. Teams uygulamasını resmî web sitesi yerine doğrudan Microsoft Store’dan almak ister misiniz?

Redmond teknoloji devi, yazılımı Mağaza’ya eklediğinden, artık bu şansınız var.

Bu nedenle, görev çubuğunuzdan Mağaza’yı açın ve bu ultra popüler uygulamaya sahip olun.

Microsoft Teams kullanıcıları, bu hepiniz için. Teams uygulamasını edinmenin hiç de zor olmadığını biliyoruz. Ancak Redmond teknoloji devi, benimsemeyi daha da kolaylaştıracak.

Şirket daha önce 365 Yol Haritasını Microsoft Store’da Teams’in yakında piyasaya sürüleceğini bildiren yeni bir girişle güncelleştirmişti.

Bu süreç tamamlanana kadar, ultra popüler mesajlaşma ve konferans uygulamasını edinmenin tek yolu resmî web sitesinden indirmektir.

Teams Microsoft Store indirin

Teams Microsoft Store ekipler, Windows 10 ve 11 kullanıcılarına programı yüklemek için daha basit ve daha uygun bir yol sağlayacaktır.

Böylece yazılım, Windows 10’da iş, okul ve tüketici hesaplarını ve Windows 11’de yalnızca iş veya okul hesaplarını destekleyecektir.

Mevcut bilgileri okuyarak, Microsoft’un Teams’i şu anda olduğundan daha az kafa karıştırıcı hale getirmeyi planlamadığı bile düşünülebilir.

Bunu söylüyoruz çünkü teknoloji devi şu anda Teams uygulamasının iki versiyonuna sahip. Resmî web sitesinden indirebileceğiniz normal bir tane ve bir tane yerleşik Windows 11 var.

Teams Microsoft Store üzerinden indirilebilmektedir. Teams uygulamasını resmî web sitesi yerine doğrudan Microsoft Store'dan almak ister misiniz

11858 teknik destek

Microsoft Teams karanlık mod nasıl etkinleştirilir

Redmond geliştiricileri, ikincisinin normal müşteriler için ana mesajlaşma platformlarına sahiptir. Sesli ve görüntülü arama çözümlerine bir alternatif olduğunu belirtiyor.

Windows 10’un yerleşik Teams özelliklerine sahip olmadığı da biliniyor; bu, yakında çıkacak Microsoft Store sürümünün, düzenli müşterilerin uygulamayı günlük ev ihtiyaçları için kullanmasına izin vereceği anlamına geliyor.

Bununla birlikte, Windows 11 kullanıcılarının görev çubuğunda bulabileceğiniz yerleşik Sohbet uygulamasına bağlı kalması gerekecek.

Dev teknoloji şirketi ayrıca takvim durumları vardır. Tüm katılımcılar için Birlikte modunu etkinleştirme yeteneği üzerinde çalışıyor.

 

Microsoft Teams’de mesaj silme ve düzeltme

İster bir proje üzerinde ekip arkadaşlarınızla çalışıyor olun. İster sevdiklerinizle bir hafta sonu etkinliği planlıyor olun. Microsoft Teams, işleri yapabilmeleri için insanları bir araya getirmeye yardımcı olur. Sohbetleri, toplantıları, dosyaları, görevleri ve takvimleri tek bir yerde toplayan tek uygulamadır; böylece insanlarla kolayca bağlantı kurar ve planlarınızı hayata geçer. Evdeki görevleri yönetmek veya sürpriz bir doğum günü partisi planlamak için ailenizi ve arkadaşlarınızı bir araya getirin. Güvenli toplantılar, belge iş birliği ve yerleşik bulut depolama aracılığıyla ekip arkadaşlarınızla birlikte çalışın. Hepsini Microsoft Teams’de yapabilirsiniz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1621 Oylamalar · 1621 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikWindows 11’de Spotify Şarkı Değişikliği Bildirimleri Hatası
Sonraki İçerikHerhangi bir Android Cihaz Nasıl Sıfırlanır

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.