Android egzersiz uygulamaları kişinin genel sağlığının önemli bir parçasıdır. Kalbinizin ve ciğerlerinizin daha iyi çalışmasına yardımcı olur. Kilonuzu azaltır ve kasları daha güçlü ve daha uzun süre hareket ettirebilir hale getirir. Doktorların egzersiz hakkında kötü şeyler söylediği bir evren yok. Akıllı saatler ve fitness takipçileri , fitness ve egzersiz için mükemmeldir.

İki tür antrenman uygulaması bulduk: ilk tür, ilerlemenizi görebilmeniz için antrenmanlarınızı takip eder, diğeri ise izlemeniz için antrenman fikirleri ve antrenman rejimleri sağlar. Burada her iki türün sağlıklı bir karışımına sahibiz. İşte Android için en iyi egzersiz uygulamaları.

Android için en iyi egzersiz uygulamaları

FitOn

FitOn, birçok özelliğe sahip popüler bir egzersiz ve fitness planı uygulamasıdır. Kapsamlı bir kurulum sürecinden sonra. HIIT, kuvvet antrenmanı, meditasyon ve daha fazlasını kapsayan çok sayıda programla karşılaşacaksınız. Bu antrenmanların büyük bir kısmı ücretsizdir, ancak belirli programlara erişmek ve bu videoları çevrimdışına almak için bir profesyonel hesaba ihtiyacınız olacak.

fitpn

FitNotes

FitNotes popüler ve basit bir spor salonu egzersiz günlüğü uygulamasıdır. Temelde herhangi bir egzersizi takip edebilirsiniz ve buna koşu, kardiyo, direnç (kuvvet) egzersizleri ve daha fazlası dahildir. Deneyimi gerektiği gibi özelleştirebilirsiniz ve uygulama zaten kendi başına bir dizi alıştırma ile birlikte gelir. Ayrıca bir takvim işlevinin yanı sıra geri yükleme ve yedekleme seçenekleri içerir. Bunun yanında kullanıcı arayüzü yeterince basit ve iyi görünüyor. Bu, zaten bir egzersiz rutini olan ve sadece daha iyi takip etmek isteyen insanlar için harika. Üstelik tüm özellikleri ücretsizdir. Bu onu mobil cihazlarda en iyi ücretsiz egzersiz uygulamalarından biri yapar.

fitnotes

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

JEFIT Egzersiz Takibi

JEFIT Workout Tracker, hepsi bir arada bir çözümdür. Çeşitli antrenmanlarınızı ve antrenman rutinlerinizi takip etmek için özelliklerle birlikte gelir. Özelliklerden bazıları 1.300’den fazla egzersizin video gösterimlerini, dinlenme zamanlayıcısını, aralık zamanlayıcısını, vücut ölçüm kaydını ve hatta bir antrenman planlayıcısını içerir. Ayrıca süper setler gibi bazı gelişmiş şeyleri de destekler. Yeni başlayanlar, orta seviyeler ve ileri düzey kullanıcılar için egzersiz rutinleri vardır. Abonelik maliyetlerinin hayranı değiliz, ancak makul miktarda işlevsellik ücretsiz olarak alıyorsunuz. Ek olarak, biraz daha organize bir kullanıcı arayüzü yeni insanlar için faydalı olabilir. Aksi takdirde, birçok şey içeren yetkin bir egzersiz uygulamasıdır.

jefit