TCL Android TV güncelleme

TCL Android TV güncelleme işlemi nasıl yapılır? Android Tv’nizi güncellemek için TCL adımları nelerdir? Güncelleme işlemi için hangi adımları takip etmeliyim.

Yeni bir TV’ye yükseltme yapmak için pek çok neden olsa da (daha iyi görüntü teknolojisi, daha büyük ekran veya daha kaliteli bir tasarım).

Tüm TCL TV’lerde bulunan otomatik yazılım güncellemeleri artık yeni özelliklere sahip olmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor!

Arabanız şarj olurken (arabamı asla terk edemeyebilirim!) direksiyon simidi aracılığıyla Asteroitleri oynatma özelliğini ekleyen Tesla’dan.

TCL Android telefonunuzun ekran kaydedici almasına kadar, yazılım güncellemeleri yalnızca daha iyi bir kullanıcı deneyiminin kilidini açmakla kalmaz, aynı zamanda ürünlerinizin zaman içinde daha iyi hale gelmesine yardımcı olun.

İster bir TCL Roku TV’niz, ister Android TV’li bir TCL TV’niz veya Google TV özellikli bir TCL TV’niz olsun, parmağınızı bile kıpırdatmadan en son özellikler, en yeni akış içeriği ve daha fazlası için otomatik güncellemelere güvenebilirsiniz.

En iyi deneyimle güncel olduğunuzdan emin olmak için manuel olarak da kontrol edebilirsiniz.

TCL TV güncelleştirmelerin önemi

TCL TV güncelleştirmelerin önemi

Yakın zamanda kullanıcılarımızın deneyimini iyileştirdiğimiz birkaç harika yolu burada bulabilirsiniz:

  • Yıllar boyunca TCL Roku TV‘lere eklenilen sayısız şey arasında en sevdiğim şey, kullanıcılara Canlı TV’yi ücretsiz olarak duraklatma ve geri sarma yeteneği verildiği zamandı!
  • Daha fazla insan kablolu yayın aboneliğinden vazgeçtikçe, en sevdiğiniz kablosuz programları duraklatıp geri alabilmek, müşteri deneyimini her zaman iyileştirmemizin birçok yolundan sadece biri! Seçili modellerde oyuncular için gelişmiş ses dönüşü (eARC) ve Değişken Yenileme Hızı (VRR) gibi özellikler bile ekledik!
  • Android TV özellikli TCL TV’ler , izlemek için harika yeni içerikler bulmanızı sağlayan Keşfet sekmesi gibi özellikler ekleyerek gerçekten harika bir deneyime dönüştü .
  • Google TV‘li TCL TV’ler, kaygan arayüzleri, favorilerinizi düzenlemenin “içerik ileri” yöntemi ve sürekli gelişen Canlı TV teklifiyle kolaylaştırılmış sekmeler gibi harika özellikleriyle beni şaşırttı.

Tüm bu harika şeylerin ötesinde, “gizli detayların” kullanıcılarımız için en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için yorulmadan çalışan mühendis ekipleri var.

Harika olan şey, bu güncellemelerin perde arkasında gerçekleşmesi ve kullanıcılarımızın arkalarına yaslanıp daha fazla keyif almalarına izin vermesi!

Peki her şey nasıl çalışıyor? Çoğu teknolojide olduğu gibi, bunun çoğunun sihir olduğunu düşünüyorum… ama işte benim bazı şeyleri basit bir şekilde ele almam:

TV’niz ara sıra en son yazılımı çalıştırıp çalıştırmadığını kontrol eder. Yeni bir sürüm mevcutsa, basitçe indirilir, doğrulanır ve kurulur. TCL Android Tv güncelleme adımlarına geçelim.

O zaman TV’niz en son özelliklerin tümüne sahip olacak ve onu bir sonraki açışınızda izlemenizi kesintiye uğratmadan en iyi şekilde çalışacak. Kendinizi kontrol etmek ister misiniz? Bunu da yapabilirsin! Çok kolay!

MEVCUT EN SON ROKU TV GÜNCELLEMELERİNİ KONTROL ETME

Bir TCL Roku TV’de, ana ekrandan Ayarlar > Sistem > Sistem Güncelleme bölümüne gitmeniz yeterlidir;

TV’niz sizi kontrol edecek ve mevcut yazılımları veya Kanal güncellemelerini yükleyecektir.

EN SON ANDROİD TV GÜNCELLEMELERİNİ KONTROL ETME

TCL Android TV güncelleme işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Android’li bir TCL TV’niz varsa, Ayarlar Düğmesi > Diğer Ayarlar > Cihaz Tercihleri ​​> Hakkında > Sistem Güncelleme > Ağ Güncellemesi’ne basmanız yeterlidir.

SON GOOGLE TV GÜNCELLEMELERİNİ KONTROL ETME

Ve Google TV’li bir TCL TV’de yapmanız gereken tek şey Ayarlar > Sistem > Hakkında > Sistem Güncelleme > Ağ Güncellemesi‘ne basmak ve hazır olacaksınız.

Alcatel TCL MT40X çocuk saati yazılım güncelleme nasıl yapılır?