TCL mt40x

TCL MT40X çocuk saati yazılım güncelleme hatası nasıl giderilir? Alcatel MT40X çocuk saati güncellemeler nasıl alınır ? gibi sorularınızın cevabı makalemizde.

Saatin aslında herhangi bir yazılım güncelleme sorunu bulunmamaktadır. Sadece yapılan işlemler ve adımlarda hatalar yapılmaktadır.

Saat çok kullanışlı ve akıllı bir saat, çocuğunuzun her anını görebiliyorsunuz. Güvenilirlik seviyesi ile gerçekten başarılı olduğuna inandığım bir saat.

Şimdi ilk olarak saatin güncellemesini yapabilmemiz için saatin ilk kurulumunu tamamlamamız gerekmektedir.

Saatin simkart bağlantısını yapıp ilk adımları gerçekleştirdikten sonra çocuğunuzu takip edebilimeniz için TCL Connect uygulamasını telefonunuza yükleyerek bir üyelik işlemi yapmanız gerekmektedir ardından aşağıdaki adımları takip ediniz.

Öncelikle uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ alt köşede yer alan Daha Fazla butonuna dokunuyoruz. Ardından aşağıda resimde de görüldüğü gibi Wi-Fi butonuna dokunuyoruz.

TCL mt40x yazılım güncelleme

Bir sonraki adımımız ise Wi-Fi üzerinden kendi ağımızı bularak bağlantı kurmak normal telefondan nasıl bağlanıyorsan aynı şekilde ağ adımızı seçip şifremizi girerek bağlantı kuruyoruz.

TCL mt40x yazılım güncelleme

Ağ bağlantısını sağladıktan sonra Daha Fazla> Cihaz Yazılımı güncelleme ekranına geliyor. İndirme ekranında beklerken Saat’e giderek saat üzerinden de aynı şekilde Daha Fazla> Wifi butonuna tıklayarak onay verdiğimizde yazılım güncelleme başlayacaktır.

TCL mt40x yazılım güncelleme

Daha sonra saat yeniden başlatılacaktır, sonrasında herhangi bir uyarı almadan cihazınızı kullanabilirsiniz.