En iyi oyun kulaklıkları, bir video oyununu basit bir dikkat dağınıklığından tamamen sürükleyici bir deneyime dönüştürebilir. Ucuz kulaklıklar teknik olarak bir oyunun sesini çalabilirken, harika bir oyun kulaklığı önemli sesleri vurgulayabilir, zengin müzik sunabilir, ses ortamınızı farklı uygulamalar için özelleştirmenize ve yüksek kaliteli bir mikrofonla takım arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza olanak tanır. Zaten iyi bir çift hoparlörünüz olsa bile, bir oyun kulaklığı, tüm evi uyandırmadan gece geç saatlerde oynamanıza izin vererek değerini kanıtlayabilir.

Screenshot 4 1

Elbette, dışarıda çok sayıda çevre birimi var ve her biri işe yaramıyor. En iyi oyun kulaklıklarımızın tümü iyi ses ve rahat uyum sağlar, ancak aynı zamanda rakiplerinin bir adım ötesine geçme eğilimindedirler. Bazen bunu, çok fazla para talep etmeden temel bilgileri sunarak yaparlar; diğer zamanlarda, yüksek bir fiyata birinci sınıf bir deneyim sunarlar. Durum ne olursa olsun, listemizde hemen hemen her oyun tarzına ve bütçeye uygun bir şeyler olmalıdır.

Olası her kullanım durumu için, en iyi oyun kulaklığı olmasa da, birkaç geniş öneride bulunabiliriz. Bu listede yer alan kulaklıklar, çeşitli fiyatlara sahiptir ve birçok farklı işlev sunar. Genel olarak konuşursak, ne kadar çok para harcarsanız, bir kulaklık o kadar zengin özelliklere sahip olur. Ancak minimum opsiyonlara sahip seçimlerimiz bile, aranması gereken en önemli nitelikler olan iyi ses ve rahat uyumlar sunuyor.

Biraz para harcamak istiyorsanız, SteelSeries Arctis 7 genel olarak en iyi oyun kulaklığı seçimimizdir. Bu kablosuz model, inanılmaz derecede rahat bir elastik kafa bandının yanı sıra, hem PC hem de PS4 ile kolay bağlantı özelliğine sahiptir. Bununla birlikte, kulaklık jakı olan daha eski bir cihazı kullanmayı tercih ederseniz, Arctis 7‘yi 3.5mm kabloyla takabilirsiniz. Özelleştirilebilir ses özellikleri ve uzun pil ömrü ile Arctis 7‘de beğenilecek çok şey var ve neredeyse, hiç hoşlanılmayacak bir şey yok.

Bu kulaklık, pelüş kulaklıklar, kulak üstü ses kontrolleri ve sağlam bir boom mikrofon dahil olmak üzere, oyun için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Verilen ses daha yüksek hacimlerde bozulabilir, ancak bütçe kulaklıklar göz önüne alındığında, bu son derece hafif bir eleştiri. Bir seferde saatlerce takabilir ve kulaklık jakı olan herhangi bir sistemde kullanabilirsiniz.

SteelSeries Arctis 7

  • Uyumluluk: PS4, Xbox One, Switch, Mobil, PC
  • Sürücüler: 40mm
  • Frekans Tepkisi: 20 Hz – 20 kHz
  • Kablosuz: Evet

Mükemmel ses, tutarlı kablosuz performans ve makul bir fiyata rahat, çekici bir tasarım sunan eksiksiz bir paket ve genel olarak en iyi oyun kulaklığıdır. Kulaklığın 2.4GHz kablosuz bağlantısı, herhangi bir gecikme veya parazit olmadan oyununuza bağlı kalmanızı sağlarken, S1 hoparlör sürücüleri, rekabetin (mücadelenin) geldiğini duymanızı sağlayan net yönlü ses sağlar.

Screenshot 5 1

Hem Siyah hem de Beyaz olarak şık ve hafif bir görünüme sahip olan Arctis 7, aslında günlük kulaklığınız olarak kullanmak isteyeceğiniz nadir oyun kulaklığıdır. Cihaz, kafanıza uyum sağlayan elastik bir kafa bandı ve bir çift yumuşak, hafif kulaklık sayesinde inanılmaz derecede rahat. Net ses akışı sağlayan bir mikrofon, 24-saatlik pil, çoğu büyük platformla uyumluluk ve birçok özelleştirme seçeneği var.

HyperX Cloud Stinger

  • Uyumluluk: PS4, Xbox One, Switch, Mobil, PC
  • Sürücüler: 50mm
  • Frekans Tepkisi: 18 Hz – 23 kHz
  • Kablosuz: Hayır

Bu oyun(cu) kulaklığı, kısıtlı bir bütçeye sahip olduğunuzda, konfordan ödün vermeniz gerekmediğini kanıtlıyor. Stinger‘ın sağlam, tüy kadar hafif çerçevesi ve yumuşak, suni deri kulaklıkları, kısıtlı bir bütçeyle en iyi oyun kulaklıklarından birini oluşturuyor ve kullanışlı kulaklık kontrolleri ve sağlam mikrofonu da kesinlikle zarar vermiyor. Rahat bir uyum bulmak, muhtemelen bir oyun kulaklığında arayabileceğiniz en önemli şeydir ve Cloud Stinger bu cephede hayal kırıklığına uğratmaz.

Screenshot 6 1

Stinger ayrıca fiyat için çok sağlam bir ses kalitesi sunuyor – ancak işler maksimum ses seviyesinde biraz patlayabilir. Düşük bir fiyata son derece rahat bir kutu setinde iyi bir ses arıyorsanız, Stinger harika bir seçenektir.