Ana Sayfa Haberler Street Fighter V Dövüş Dünyasında Ezber Bozacak

Street Fighter V Dövüş Dünyasında Ezber Bozacak

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Capcom oyun serilerine bir yenisini daha Street Fighter V ile ekliyor. Yapılan geliştirici eklemelerle daha sert maçlar ve daha sert finisherlar bizleri bekliyor olacak. Eskisi gibi sadece Ligi Puanı olmayacak buna ek olarak ev sahibi olduğumuz sahalara sahipte çıkmak zorunda olacağız ve ayrıca zamanlama bir süre için kapatıldı. Capcom Unity yaptığı açıklamada; ‘’Şu anda çok sıkı bir çalışmamız mevcut ve yakın bir gelecekte çok daha kapsamlı bir güncelleme sizleri bekliyor olacak.’’ dedi.

Street-Fighter-V-2

Ve sözlerine devam etti; “Bu yeni güncelleme ile göçmen sayısı azaltılacak, Öfkeli gizli karakterler eklenecek ve oyuncu hızlarında bir düşüş vardı bizlerde bunu yapacağımız güncelleme ile en aza indirmeyi planlıyoruz. Yapacağımız uygulamalarla Street Fighter V bir devrim yaratacak bundan herkes emin olabilir.’’ Açıklaması yapıldı.

Street-Fighter-V-3

Oyuna eklenen diğer yeni modlar ise online turnuvalar, çok oyunculu sistem ve savunma gibi yenilikler sevenlerine büyük bir müjde olabilir.

Street-Fighter-V-4

11858 teknik destek
11858 teknik destek

ABD’e Ekim 2016 da piyasaya sürülmesi planlanan Street Fighter V’in ülkemize gelişi Aralık 2016’yı bulması bekleniyor. Ayrıca oyunun oynanabileceği platormlar ise; Playstation, Linux, Microsoft Windows, Xbox ve VR olarak duyuruldu.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA