App Store olmadan Snapchat'i nasıl indireceğinizi biliyor musunuz

Snapchat nasıl indirilir biliyor musunuz? İşlem adımları ile ilgili sizi bilgilendirelim.

Popüler mesajlaşma uygulaması teknik olarak yalnızca mobil kullanıcılara hitap ederken, PC veya Mac’te de kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan Snapchat’e erişmek için tarayıcınızda web sitesini açın veya bir Android öykünücüsü edinin.

App Store olmadan Snapchat nasıl indirilir

Snapchat yükselişte ve popülaritesi her gün daha fazla kullanıcıyı cezbetmektedir. Bu konuda benzersiz olan nedir ve neden Snapchat’i App Store olmadan nasıl indireceğinizi bilmelisiniz?

Doğal etkileşim akışını kopyalamayı amaçlayan, paylaştığınız öğelerin geçici doğasıdır. Sohbetler, fotoğraflar, canlı videolar, hikayeler, anılar vb. hakkında konuşuyor olsak da her şey anında iletişimle ilgilidir- alıcı sonsuza kadar kaybolmadan önce yalnızca geçici olarak tutabilir.

Snapchat’i geleneksel sosyal ağlardan ve mesajlaşma uygulamalarından ayıran bir diğer özellik de mobil tabanlı mimarisidir.

Snapchat, varsayılan olarak akıllı telefon kullanıcılarına hitap eder ve yalnızca Android’de Google Play mağazasından, sırasıyla iOS’ta Apple App Store’dan indirilebilir.

Bilgisayarımda Snapchat’i açabilir miyim? Şu an için Snapchat’i yalnızca iOS veya Android için indirebilirsiniz, ancak masaüstü kullanıcılarının artık bu avantajdan mahrum kalmayacağını teyit etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Uygulama olmadan Snapchat’e girebilir miyim?

Kısa cevap evet. Opera sayesinde, Snapchat uygulamasını cihazınıza indirmenize gerek kalmadan tarayıcınızın içinde kullanabilirsiniz.

 

Snapchat Nasıl İndirilir. App Store veya Play Store’dan indirme yapmaması durumunda, yazılımı yeniden kullanmaya başlamak için en yaygın çözüm bu.

Üstelik bazılarınız Snapchat’i şifresiz nasıl indireceğinizi sordunuz. Ne yazık ki, bu belirli sorun için bir geçici çözüm yoktur. Hesabınıza erişimi geri almak için Şifrenizi mi unuttunuz düğmesine basmanız gerekecek.

Daha fazla uğraşmadan, Snapchat’i uygulama olmadan nasıl kullanacağımızı görelim ve iPhone’da App Store olmadan Snapchat’i nasıl indireceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki çözümlerin de işe yaradığını unutmayın. Okumaya devam edin!

Uygulama olmadan Snapchat’i nasıl indirebilirim?

1.Tarayıcınızda Snapchat’i kullanın

Resmi Opera indirme sayfasını açın, Opera İndir düğmesine basın ve Kaydet’e basmadan önce PC’nizdeki konumu seçin.

Snapchat web sitesini aramak ve açmak için

Yürütülebilir dosyaya tıklayın ve isterseniz kurulumu daha da özelleştirmek için Seçenekler onay kutusunu kullanmaktan çekinmeyin. Ardından Yükle’ye basın.

Yeni kurulan tarayıcınız otomatik olarak başlamalıdır. Snapchat web sitesini aramak ve açmak için URL adres çubuğunu kullanın.

Sol üst köşede Menü düğmesini göreceksiniz. Üstüne tıkla.

Oturum açmak için listeden Hesaplar’ı seçin.

Snapchat hem mobilde hem de PC'nizde bir tarayıcıda da çalışır

Snapchat’te yeniyseniz, hesabınızı yine de telefonunuzu kullanarak oluşturmanız gerekeceğini unutmayın.

Snapchat, hem mobilde hem de PC’nizde bir tarayıcıda da çalışır. Hızlı ve hafif olduğu için Opera’yı kullanarak oturum açmanızı öneririz, bu nedenle Snapchat’teki multimedya içeriğini hiçbir çaba harcamadan destekler.

İLİŞKİLİ: Snapchat Puanı Nasıl Çalışır? Puanınızı Nasıl Artırırsınız

Snapchat’i web’de kullanabilir miyim?

İşlem esas olarak mobil kullanıcılar için tasarlanmış olsa da Snapchat’i çevrimiçi olarak doğrudan tarayıcınızda kullanabilirsiniz.

Uzman İpucu: Özellikle bozuk depolar veya eksik Windows dosyaları söz konusu olduğunda, bazı bilgisayar sorunlarının üstesinden gelmek zordur. Bir hatayı düzeltmekte sorun yaşıyorsanız, sisteminiz kısmen bozuk olabilir. Makinenizi tarayacak ve hatanın ne olduğunu belirleyecek bir araç olan Restoro’yu yüklemenizi öneririz. İndirmek ve onarmaya başlamak

Için buraya tıklayın.

Aslında, Opera, Chrome veya istediğiniz herhangi bir modern tarayıcıda aynı etkinlikle kullanabilirsiniz. Ancak, deneyim biraz sınırlı olacaktır.

Hikayeleri görüntülemek, sohbet etmek ve haber akışını keşfetmek için web’de Snapchat’i kullanabilecek olsanız da içerik yükleyemeyecek veya selfie çekemeyeceksiniz.

2.Snapchat’i PC’nize indirmek için bir Android öykünücüsü kullanın

Tarayıcınızda resmi BlueStacks web sitesini açın.

Ardından BlueStacks’i İndir düğmesine tıklayın ve kurulum paketi için indirme konumunu tanımlayın.
İLİŞKİLİ: BlueStacks Uygulaması Kurulumu

Kaydet’e basın ve ardından yükleme işlemini başlatmak için .EXE dosyasına tıklayın. Öykünücü yüklendikten sonra açın ve Play Store simgesini seçin.

Bilgileri senkronize etmek için Google hesabınızla oturum açın.

Snapchat uygulama olmadan indirme işlemleri

Mağazanın kitaplığını açın ve Snapchat’i arayın.

Kur’a tıklayın ve sihrin gerçekleşmesini bekleyin.

Şimdi Snapchat Nasıl İndirilir, BlueStacks’in en son sürümlerinin Snapchat’i desteklemediğini vurgulamalıyız, bu nedenle sadece güvenli tarafta olmak için daha fazla seçeneğe göz atmak isteyebilirsiniz.

Deneyebileceğiniz ilk şey, popüler mesajlaşma uygulamasıyla uyumlu eski bir BlueStacks sürümünü aramaktır.