Bugün dünyanın en iyi mobil markalarından biri olmasına rağmen Samsung, dünya çocuklarını da unutmadı. Mobil iş, yalnızca ürünleri karşılayabilen yetişkinlerle ilgili değildir. Aynı zamanda bize yaşamamız ve daha iyi bir gelecek için umut vermemiz için enerji ve sebep veren çocuklarla ilgili. Özellikle günümüzde çocukların aletlere ve farklı deneyimlere erişimi olduğu için, Güney Koreli teknoloji devinin çocukların yararlanabileceği özellikler ve iyileştirmeler üzerinde de çalıştığı doğru.

Samsung yeni Kids güncellemesiyle karşınızda

Samsung Kids, çocukları istenmeyen unsurlardan koruma çabasıdır. Çocuklar uygunsuz içerikten korunabileceği için ebeveynler bu özel moda güvenebilirler. Bilginin sınırsız olabileceği dijital bir dünyada, çocukların erişiminin kontrol edilmesi gerekiyor.

Samsung Kids, esas olarak tüm aile için bir ev başlatıcısıdır. Çocuklara yaşlarına uygun içerik ve uygulamalar gösterilirken, ebeveynlere de gönül rahatlığı verilir. Özellik, daha fazla iyileştirme anlamına gelen One UI 4 güncellemesini yeni aldı.

Daha önce Çocuk Modu olarak bilinen Samsung Kids artık kolayca etkinleştirilebiliyor. Yalnızca Hızlı Panel’e erişmeniz gerekir. Hiçbir şey indirmenize gerek yok.

Samsung yeni Kids güncellemesiyle karşınızda

Samsung , tüketicilere daha fazla içerik getirmek için diğer şirketlerle işbirliği yaptı. Arka planın ve uygulamaların rengini değiştirebildiğiniz için özelleştirme geliştirildi. Ebeveynler çocukların Önerilen İçerik sayfasını hemen görebilmeleri için ana ekranı da düzenleyebilir.

Yeni uygulamalar arasında My Magic Voice ses değiştirici, Bobby’s Canvas çizim uygulaması, Crocro’s Adventure, My Browser ve Pettson’s Invention yer alıyor. Daha güçlü ebeveyn kontrolleri vaat ediliyor.

samsung resim 2

İnternet bağlantısı üzerinden yüksek kaliteli görüntülü görüşmelere izin veren Google Duo gibi üçüncü taraf uygulamalar ve hizmetlerle sorunsuz bir deneyim sağlamak için Google ve diğer sektör liderleriyle birlikte çalıştıklarını söyleyen Koreli dev, senkronizasyonun da daha sorunsuz olacağına vurgu yaptı.

Faaliyetlerin izlenmesinde ve haftalık hedeflerin belirlenmesinde bu tür yardım. Ebeveynler artık çocuklarının telefon kullanım alışkanlıklarını, aktivitelerini ve ekran başında kalma sürelerini de görebilirler.

Diğer iyileştirmeler, AR özellikleri ve Önerilen İçerik Sayfasında görünen ortak uygulamaları içerir. Artık çocukların akıllı telefon kullanımını da görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Samsung Account hakkında makalemize de göz atabilirsiniz.