Ana Sayfa İnceleme ReVault Giyilebilir Kişisel Bulut Cihazı İnceleme

ReVault Giyilebilir Kişisel Bulut Cihazı İnceleme

0

rev2

ReVault ismiyle piyasaya çıkmaya hazırlanan bu cihaz alanında bir ilk olmaya hazırlanıyor.İlk giyilebilir bulut cihazı olma özelliğine sahip bu cihaz depolama sorununu ortadan kaldıracağa benziyor.Öncelikle bulut depolamadan biraz bahsedelim.Bulut depolama , verilerimizi yani fotoğraf , video ve belgelerimizi saklayabileceğimiz sanal bir hard disk gibi düşünebilirsiniz.Bu cihazın 32 ve 128 gb lik versiyonları bulunuyor.Tasarımı sayesinde kolye , anahtarlık veya akıllı saat olarak kullanılabilme olanağı sağlıyor.

rev3

Cihazın gövdesi çelikten üretilmiş ve 240×240 boyutundaki ekranıda gorilla glass 3 ile güçlendirilmiş oldukça sağlam bir yapıya sahip.Ekran üzerinden kullanılan ve kalan depolama birimleri görünülenebiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

rev5

Cihazın üzerindeki dahili Wi-Fi  ve Bluetooth desteği sayesinde cihaz internete bağlı değilken bile kullanıma olanak sağlıyor.İos , Android , Mac Osx ve Windows ile sorunsuz bir şekilde uyumlu çalışıyor ve veri alış verişini kolaylaştırıyor.Cihazlar la direkt entegre olduğundan çektiğimiz fotoğrafı bile anında buluta kaydedebiliyor.

Aynı zamanda birden çok cihazla da bağlantı imkanı tanıyam ReVault oldukça iddialı olduğunu kanıtlıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Cihazın pili normal kullanım değerleri göz önüne alındığında 3 gün kadar yetiyor.Cihazın pilinin 1 saatte %80 lik bölümü 1,5 saatlik dilimde de %100 ü doluyor.Qi kablosuz şarj teknolojisi de kullanılan  ReVault’ta yok yok. ReVault’un seri üretime geçebilmesi için belirli bir fon bedeli toplaması gerekiyor.Bu bedel tamamlanmak üzere ve tamamlandığında raflarda yerini alacak ve  32 gb lik modeli 199 $ 128 gb olan model ise 299 $lık etiketlerle sahiplerini bulacak.

Burak Taşdelen

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA