Ana Sayfa Haberler Playstation Psn Plus ve Psn Plus Üyeliği Satın Alma

Playstation Psn Plus ve Psn Plus Üyeliği Satın Alma

0

Playstation günümüzde yaygın kullanımıyla oyuncuları hedef alan ve oyun dünyasına büyük katkıları olan bir platform , bünyesinde barındırdığı muhteşem oyunları hem dijital ortamdan , hem de blu-ray ortamında bizlere sunarak inanılmaz deneyimler yaşamamızı sağlıyor.

all-free-ps-plus-games-2019-playstation-4-ps3-vita.original.jpg (1920×1080)

Bu platformunun bizlere daha fazlasını sunabilmek için oluşturduğu PSN Plus , yani farklı bir deyimle işin Premium ve ücretli kısmı oyunculara normal Psn Plus olmadan yaşattığı oyunların hikaye modu deneyimden tamamiyle Online bir ortama geçisin kapısını aralamakta , evet maalesef ki Playstation’da bulunan Online özelliği olan oyunları PSN Plus olmadan kullanamıyoruz.

ps4-june-refresh-playstation-plus-logo-01-us-07jun17 (1200×630)

Fakat Psn Plus abonelikleri Playstation kullanıcılarını çok ta üzmeyecek fiyatlara sahip , ülkemizde makul fiyatlarla satışta bulunmakta , ayrıca her ay fazla sayıda ücretsiz oyunda vermekte.

PSN Plus aboneliği satın almak için , öncelikle Playstation resmi web sitesine girerek , Playstation hesabımızla giriş yapalım.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Giriş yaptıktan sonra ekranda bulunan PlayStation®Plus sekmesine tıklayalım.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Abonelik fiyatları bu şekilde , maalesef ki artan döviz kurlarının da bu tabloya etkisi mevcut .

Almak istediğiniz paketi seçtiyseniz ‘Sepete Ekle’ diyerek işleme devam edebilirsiniz , işlem devamında sistem sizden bir sefere mahsus Kredi Kartı bilgilerini girmenizi isteyecek, bu kart bilgisini girdikten sonra , alışverişinizi tamamlayabilirsiniz .

PSN Plus aboneliği aylık olarak kendini tekrar eden bir ödeme sistemine sahip , olur da kartınızdan para çekildiğini görürseniz buna şaşırmayın , bu nedenle sanal kart bilgisi girerek satın alın devamında yenilemek isterseniz yine aynı şekilde satın almanızı öneririz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA