Ana Sayfa Haberler Playstation Psn Plus ve Psn Plus Üyeliği Satın Alma

Playstation Psn Plus ve Psn Plus Üyeliği Satın Alma

0
11858 teknik destek

Playstation günümüzde yaygın kullanımıyla oyuncuları hedef alan ve oyun dünyasına büyük katkıları olan bir platform , bünyesinde barındırdığı muhteşem oyunları hem dijital ortamdan , hem de blu-ray ortamında bizlere sunarak inanılmaz deneyimler yaşamamızı sağlıyor.

all-free-ps-plus-games-2019-playstation-4-ps3-vita.original.jpg (1920×1080)

Bu platformunun bizlere daha fazlasını sunabilmek için oluşturduğu PSN Plus , yani farklı bir deyimle işin Premium ve ücretli kısmı oyunculara normal Psn Plus olmadan yaşattığı oyunların hikaye modu deneyimden tamamiyle Online bir ortama geçisin kapısını aralamakta , evet maalesef ki Playstation’da bulunan Online özelliği olan oyunları PSN Plus olmadan kullanamıyoruz.

ps4-june-refresh-playstation-plus-logo-01-us-07jun17 (1200×630)

Fakat Psn Plus abonelikleri Playstation kullanıcılarını çok ta üzmeyecek fiyatlara sahip , ülkemizde makul fiyatlarla satışta bulunmakta , ayrıca her ay fazla sayıda ücretsiz oyunda vermekte.

11858 teknik destek

PSN Plus aboneliği satın almak için , öncelikle Playstation resmi web sitesine girerek , Playstation hesabımızla giriş yapalım.

Giriş yaptıktan sonra ekranda bulunan PlayStation®Plus sekmesine tıklayalım.

Abonelik fiyatları bu şekilde , maalesef ki artan döviz kurlarının da bu tabloya etkisi mevcut .

Almak istediğiniz paketi seçtiyseniz ‘Sepete Ekle’ diyerek işleme devam edebilirsiniz , işlem devamında sistem sizden bir sefere mahsus Kredi Kartı bilgilerini girmenizi isteyecek, bu kart bilgisini girdikten sonra , alışverişinizi tamamlayabilirsiniz .

PSN Plus aboneliği aylık olarak kendini tekrar eden bir ödeme sistemine sahip , olur da kartınızdan para çekildiğini görürseniz buna şaşırmayın , bu nedenle sanal kart bilgisi girerek satın alın devamında yenilemek isterseniz yine aynı şekilde satın almanızı öneririz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikSamsung’un ‘Surround Ekran’ Teknolojisi Galaxy S21 ile Geliyor.
Sonraki İçerikiPhone ve Android İçin En İyi Kablosuz Şarj Cihazları
İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunuyum , Emlak Piyasasında uyguladığım dijital pazarlama yöntemleri ve bu yöntemleri kullanırken tanışmış olduğum grafik tasarım, web ve sosyal medya yönetimi ile birlikte Teknolojinin bir çok dalıyla tanıştım ve hayatımın bir parçası haline geldi. Bu bilgi ve birikimler ile sizlere de faydam dokunacağı için TeknoDestek ailesi ile birlikteyim , bizi takipte kalmaya devam edin :)

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.