Playstation günümüzde yaygın kullanımıyla oyuncuları hedef alan ve oyun dünyasına büyük katkıları olan bir platform , bünyesinde barındırdığı muhteşem oyunları hem dijital ortamdan , hem de blu-ray ortamında bizlere sunarak inanılmaz deneyimler yaşamamızı sağlıyor.

all-free-ps-plus-games-2019-playstation-4-ps3-vita.original.jpg (1920×1080)

Bu platformunun bizlere daha fazlasını sunabilmek için oluşturduğu PSN Plus , yani farklı bir deyimle işin Premium ve ücretli kısmı oyunculara normal Psn Plus olmadan yaşattığı oyunların hikaye modu deneyimden tamamiyle Online bir ortama geçisin kapısını aralamakta , evet maalesef ki Playstation’da bulunan Online özelliği olan oyunları PSN Plus olmadan kullanamıyoruz.

ps4-june-refresh-playstation-plus-logo-01-us-07jun17 (1200×630)

Fakat Psn Plus abonelikleri Playstation kullanıcılarını çok ta üzmeyecek fiyatlara sahip , ülkemizde makul fiyatlarla satışta bulunmakta , ayrıca her ay fazla sayıda ücretsiz oyunda vermekte.

PSN Plus aboneliği satın almak için , öncelikle Playstation resmi web sitesine girerek , Playstation hesabımızla giriş yapalım.

Giriş yaptıktan sonra ekranda bulunan PlayStation®Plus sekmesine tıklayalım.

1 4

Abonelik fiyatları bu şekilde , maalesef ki artan döviz kurlarının da bu tabloya etkisi mevcut .

Almak istediğiniz paketi seçtiyseniz ‘Sepete Ekle’ diyerek işleme devam edebilirsiniz , işlem devamında sistem sizden bir sefere mahsus Kredi Kartı bilgilerini girmenizi isteyecek, bu kart bilgisini girdikten sonra , alışverişinizi tamamlayabilirsiniz .

PSN Plus aboneliği aylık olarak kendini tekrar eden bir ödeme sistemine sahip , olur da kartınızdan para çekildiğini görürseniz buna şaşırmayın , bu nedenle sanal kart bilgisi girerek satın alın devamında yenilemek isterseniz yine aynı şekilde satın almanızı öneririz.