Go pro Hero 3 Wifi Şifre Sıfırlama

Gopro Hero 3 aksiyon kameraları kendi üzerlerinde ekrana sahip olmadığından dolayı ancak bir telefon yardımı ile görüntüyü anlık olarak görebiliriz.Fakat bunun için wifi şifresini bilmemiz gerekiyor. Wifi şifresini bilmediğimiz durumlarda cihazımızın  yazılımını  güncelleyerek  şifre sıfırlama yapabiliriz. Öncelikle Gopro.com sitesine gidiyoruz. Kamerelardan kendi kameramızı seçiyoruz.Go pro Hero 3 Wifi Şifre Sıfırlama Burda bizden istenen cihazımızın seri numarasını giriyoruz. Nerde yazıldığı resımde görünmekteImage 2 1 Bilgilerimizi girdikten sonraki ekranda wifi yazılım gunceleme kısmına tıklayarak sonraki adıma geçiyoruzImage 3 1 Wifi ağımıza burdan bir isim ve şifre belirliyoruzImage 4

Güncelleme indir diyerek zip dosyasını bilgisayarımıza indirme işlemini başlatıyoruz.indirdiğimiz sıkıştırılmış olan zip dosyanı açtıktan sonra gopro için kullandığımız sd karta yüklüyoruz.

Kartımızı go proya taktıktan sonra kendi kendine birkaç defa açılıp kapanacaktır. Son olarak güncelleme tamamlandı dedikten sonra yeni şifrenizle bağlantı kurabilirsiniz.