Ana Sayfa Bilgisayar Pubg Mobile Detaylı Silah Rehberi Part 1

Pubg Mobile Detaylı Silah Rehberi Part 1

0

Bir önce ki makalemizde 3.Şahıs TPS kamera modunun incelemesini yapmıştık, bu makalemizde ise oyun içerisinde kullandığımız silahlar hakkında detaylı inceleme yapacağız.

OYUN İÇERİSİNDE KULLANILAN YAKIN DÖVÜŞ ALETLERİ
Yakın dövüş silahlarımız, yakın mesafeli çatışmalarda ateşli silahlar gibi ses çıkarmadığı için beklenmeyen anlarda sessizce saldırmanız için tasarlanmışlardır, kullanımı konusunda ustalaşan kişiler için belli anlarda vazgeçilmez olacaklardır.

YAKIN DÖVÜŞ SİLAHLARIMIZ
●PALA
●ORAK
●LEVYE
●TAVA

UZAK MESAFEYE ATILABİLEN SİLAHLAR
●EL BOMBASI
●MOTOLOV KOKTEYL
●SİS BOMBASI
●FLAŞ BOMBASI
●SIVI AZOT BOMBASI(ZOMBİ MODU)

PİSTOL  (TABANCALAR)

SAWED OF


Oyun içerisinde kullanacağımız küçük bir av tüfeğidir, 12 Gauge cephaneli 2 adet mermi kapasitesine sahip bir silahtır, yakın mesafelerde öldürücü etkiye sahiptir , tüm klasik haritalarda mevcuttur , oyun başlangıcında ilk 2 dakikada en iyi tercihlerden biridir.

Eklenti Desteği: Muzzle

11858 teknik destek
11858 teknik destek

R45 Revolver


.45 ACP cephane tipi mermi kullanan bu canavar oyun başında kullanılabilecek en iyi tabancalardan diyebiliriz, yüksek hasar oranı ile rakiplerinizi alt etmeniz için mükemmel bir tercihtir. Seri atış yapısıyla oldukça sert bir tabanca olduğunu söyleyebiliriz, silahın 6 adet mermi kapasitesi bulunmaktadır, tüm klasik haritalarda mevcuttur.

Eklenti Desteği:Lazer ve Hologram Dürbün , Silah Lazeri

P18C


Oyundaki tek otomatik tabanca olan PC18C, Diğer tabancalara göre bu özelliği ile bir adım önde diyebiliriz, 17 adet mermi kapasitesi ve 9mm cephane tipi mermi kullanan bu silah doğru ve dengeli açılarda rakiplerini zor terletecek etkiye sahip diyebiliriz, ultra seri atış kabiliyetine sahip olan bu silahı oyun başında bulunduğu takdirde bulunduğunuz ortamdan sağ salim çıkmanızı sağlayacaktır, tüm klasik haritalarda mevcuttur.

Eklenti Desteği : Lazer ve Hologram Dürbün , Silah Lazeri , Susturucu , Uzatılmış ve Hızlı Çekim Şarjör

R1985 Revolver


Muadili cephane tipi kullanan Groza, Akm, m762 silahlar gibi 7,62 mm mermi kullanan bir tabancadır kullanımı ve bulunması kolay olay bu silah yakın mesafelerde öldürücü hasarlar vermektedir , yükleme süresi kısadır. 15 mermi kapasitesi bulunmaktadır ve tüm klasik haritalarda mevcuttur.

Eklenti Desteği : Susturucu

P1911

11858 teknik destek
11858 teknik destek


Oldukça seri atış avantajına sahip bu silah , oyunda başında bulunursa oldukça avantajlı olacaktır , yakın mesafelerden öldürücü nitelikte hasar oranın sahiptir.
.45 ACP cephane tipi mermi kullanmakta ve 15 adet mermi kapasitesi bulunmaktadır, tüm klasik haritalarda mevcuttur.

Eklenti Desteği:Lazer ve Hologram Dürbün , Susturucu , Silah Lazeri , Uzatılmış ve Hızlı Çekim Şarjör

P92


PUBG Mobile oyunu içerisinde kullanımı en rahat tabancalardan biridir, oyuna yeni başlayan kişiler için oldukça ideal ve dengeli bir atış yapısına sahiptir, yakın mesafelerden öldürücü hasarlar veren bu silah 9mm cephane tipine 15 mermi kapasitesine sahiptir , tüm klasik haritalarda mevcuttur.

Eklenti Desteği:Lazer ve Hologram Dürbün , Susturucu , Silah Lazeri , Uzatılmış ve Hızlı Çekim Şarjör

Desert Eagle


Oyuna yeni güncellemeyle birlikte bu ölüm makinesi yüksek hasar oranı, sert vuruşları ve dengeli kullanımı ile oyun başında elde edilebilecek en iyi tabancalardan biri diyebiliriz, bugüne kadar oynadığımız neredeyse tüm aksiyon oyunlarında rastladığımız bu silahın geçmişi çok eski diyebiliriz. .45 ACP cephane yapısıyla bu tabanca 15 mermi kapasitesine sahiptir, tüm klasik haritalarda mevcuttur.

Eklenti Desteği:Lazer ve Hologram Dürbün , Silah Lazeri , Uzatılmış ve Hızlı Çekim Şarjör

Akrep


Ona bir tabanca demek sanırım çok doğru olmaz, PUBG’nin son güncellemeleri ile birlikte gelen Akrep 9mm cephane yapısıyla uzatılmış şarjörle birlikte 40 adet mermi atabilme özelliğine sahip, bu özelliği ile birlikte hafif bir suikast silahı demek çok daha doğru olur, dengeli atış yapısıyla yakın ve orta mesafelerde verdiği muazzam hasarla 3. silah olarak kullanımı oldukça uygun diyebiliriz, tüm klasik haritalarda mevcuttur.

Eklenti Desteği:Lazer ve Hologram Dürbün , Silah Lazeri , Tutamak ,Uzatılmış ve Hızlı Çekim Şarjör , Dipçik


Oyun içerisinde ki tüm tabancaları ve ilgili bilgilerini makalemizden okuyarak takip edebilirsiniz , bir sonra ki makalemizde taarruz tüfekleri hakkında detaylı bir inceleme yapacağız , okuduğunuz için teşekkür ederiz…

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA