Ana Sayfa Bilgisayar Pubg Mobile İlk Bakış

Pubg Mobile İlk Bakış

0

 

‘Player Unknow’s Battlegrounds’ Türkçe anlamıyla ‘Bilinmeyen Oyuncunun Savaş Alanları’ anlamına gelen isminin uzunluğu nedeniyle çoğunlukla PUBG olarak anılan ‘Battle Royal Tarzı’ video oyunu serisi.

23 Mart 2017 tarihinde mobil versiyonu yayınlanan tasarımcısı ‘Brendan Greene’ tarafından ‘BlueHole’  firması ile birlikte geliştirilen ve oyunun popülerliği artınca sektörün devi diyebileceğimiz ‘Tencent Games’ firmasının satın aldığı ve hala geliştirdiği günümüzde rakipleri ve alternatifleri olduğu halde popülerliği gitgide artan bu oyun,  aslında oyunculara ve bize göre bir oyundan fazlası.

Oyunun temeline bakarsak bir adaya atlayan 100 kişiden ve onların hayatta kalma mücadelesini anlatan bir süreci başlatıyor, adım adım ilerledikçe oyunda daha fazla süre kalmamızı, kendimizi oyun şartlarına göre güçlendirmemizi ve yenilgisiz bir savaşçı haline gelmemizi sağlıyor , oyun ilerledikçe bizi daralan bir çembere sürüklüyor ve ekranda süre ile akan ve bizi takip eden zehirli bir gaz ile güvenli bölgeye sürüklüyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Oyunun temelinde yatan olgu zeka ve farkındalığımızı iyi kullanmamız, rakiplerimiz sandığımızdan daha güçlü , zeki ve uyanık olabiliyor bu durum ise bizim sonumuzu getirebilir.

Oyunun genelinde ateşli silahlar, kesici ve delici aletler , zırhlar ve kasklar kullandığımız için hayatta kaldığımız süre boyunca hep daha iyisini edinmeliyiz ve rakiplerimizi tek tek alt etmeliyiz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Oyunda ayrıca rakiplerimizden aldığımız hasarları giderebilmek için sağlık kitleri ve ekipmanları bulunmakta.

Bu ekipmanlar çoğu zaman 1 saniye ile bile hayatımızı kurtarabiliyor ve oyunda ki kaderimizi belirliyor, kısacası oyunda daha fazla hayatta kalabilmek için oyunun tüm detaylarını yerinde ve zamanında kullanmamız gerekiyor.

Klasik oyunumuzda ‘2 farklı bakış açısı ve 3 farklı mod’ bulunmakta.

1.Bakış Açımız 3. Şahıs Kamera Bakış Açısı
2.Bakış Açımız 1. Şahıs Kamera Bakış Açısı

Kamera Bakış açılarının önemi avantajları ve dezavantajları hakkında bilgi almak için bir sonra ki makalemizi okumanızı önemle tavsiye ederiz.

1.Oyun Modumuz One Man Squad
2.Oyun Modumuz Two Man Squad
3.Oyun Modumuz Four Man Squad

Tüm oyun modları ve PUBG ile alakalı en ince ayrıntıları diğer makalelerimizde bulabilirsiniz , Genel ekip arkadaşlarımız PUBG oyuncularından oluştuğu için ve oyunun tüm yeni detaylarını takip ettiğimiz için ‘Sorularını ve öğrenmek istediklerini önemle cevaplayacağız…

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA