Ana Sayfa Bilgisayar Pubg Mobile Hesabı Başkaları Tarafından Ele Geçirilen Oyuncuların İzlemesi Gereken Yollar

Pubg Mobile Hesabı Başkaları Tarafından Ele Geçirilen Oyuncuların İzlemesi Gereken Yollar

0

Merhaba Sevgili ‘TeknoDestek’ takipçileri bugün sizler için çok hayati bir noktaya değinip umarım başınıza gelmez diyerek , eğer ki gelirse izlemeniz gereken yolları adım adım inceleyeceğiz.

PUBG Mobile günden güne popülerliğini arttırmakta , popülerliği arttıkça ve oyuncu sayısı çoğaldıkça maalesef ki emek hırsızı diye nitelendirdiğimiz hesap çalan kişiler , hile kullanımı ve 3.parti yazılım kullanımı sağlayan kişilerde üzücü bir şekilde artmakta.

Bu durumdan kendinizi sıyırmak için yapmanız gerekenleri detaylıca anlatacağım.

1) KİMSE SİZE ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE ‘UC,BP,SKİN,RP’ VERMEZ.

Evet yanlış duymadınız , internette gördüğümüz tüm web siteleri bu işe kendini adamış hesap hırsızlarının oluşturduğu profesyonel çalışmalar. Bu çalışmara ‘Fish Bot’ ismi verilmekte. Siz ücretsiz uc kazanacağım heyecanıyla hesap bilgilerinizi paylaşırsanız maalesef ki hesabınızı belki de ömür boyu kaybetmiş olabilirsiniz. İlk olarak dikkat etmeniz gereken konu bu.

2) MAKSİMUM GÜVENLİK

Hesabınızı lütfen gündelik olarak kullandığınız sosyal medya platformları ile yönetin.Eğer durum bu şekilde olursa hesabınıza gelebilecek herhangi bir saldırıda işiniz daha kolay olacaktır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

3) HİLELİ GRUPLAR

Oyunda çok fazla hileli gruplar mevcut son zamanlarda mobil kısımda da üzülerek söylemem gerekirse bir çok hileli oyunculara denk geliyorum. Bu durumda inanın o sunucudan ayrılıp başka bir sunucuya geçmek için oyunu kapatıyorum , belki bu durum – puan olarak yansıyacak fakat emeğinizin boşa gitmesindense – puan almak daha doğru ve mantıklı bir tercih olur.

4) HESABIM ÇALINDI NE YAPABİLİRİM ?

Evet en merak edilen konuya geldik , eğer hesabı çalınmayan hala kullanan kişiler varsa lütfen hesabınızla ilgili ‘Görüntü,Video,Hesap Bilgileri Kısmının Detaylı Ekran Görüntülerini Kaydedin’ bu çok önemli bir detay PUBG Mobile yetkilileri ile iletişime geçerken gereken detaylardan biri.

İlk olarak Tanımlı Sosyal Medya Hesaplarını Kurtarmakla Başlayalım.

Benim tercihim her zaman bir ‘Facebook‘ hesabı tanımlıysa ve ‘Facebook‘ hesabıma tanımlı bir mail servisi varsa bu kesinlikle ‘Gmail‘ olmasıdır. Gmail telefon numarasını zorunlu kıldığı için hesaba bağlı ‘Facebook‘ hesabınız çalınırsa birincil yol olarak zaman kaybetmeden çalan kişi ‘Facebook‘ bilgilerini kaldırmadan hesabı kurtarmanız olacaktır.

a) FACEBOOK HESABIMIN KİŞİ BİLGİLERİ DEĞİŞTİRİLDİ , NE YAPABİLİRİM ?

Arkadaşlar bu en zor kısım burada yapmanız gereken evvela PUBG Mobile Hesabınızın bağlı olduğu ‘Facebook‘ hesabını bütün arkadaş listenizle temasa geçerek şikayet edip kapattırmak olacaktır. Kişi tüm bilgileri değiştirdiğinde malesef ki ulaşmak çok zor oluyor.

Bunu hesap ederek lütfen Ek olarak Andoid Ya da IOS kullanıcısı iseniz telefon numarası , mail adresi ya da Game Center girişi de tanımlayın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

b) FACEBOOK HESABIM ÇALINDI FAKAT KİŞİ KENDİNE AİT BİR SOSYAL MEDYA PLATFORMU TANIMLADI ?

Bu durumda pubg.com adresine girerek Login kısmında bulunan giriş yapma kısmıyla hangi şekilde oyuna giriş yapıyorsanız bu yolla giriş yapıp , bağlı hesaplar kısmından hesabınız ele geçiren kişinin açtığı sosyal medya hesabı ile ilişkiyi keserek bu durumdan kurtulabilirsiniz.

c) HERŞEYİ DENEDİM FAKAT BİR SONUÇ ALAMADIM .

Sakın pes etmeyin arkadaşlar hesabınızla ilgili oyuna giriş yaptığınız cep telefonu , giriş bilgileri ve ekran görüntüleri sizde olduğu sürece er ya da geç hesabınızı geri alabilirsiniz.

Bunun için ilk olarak buraya tıklayarak , PUBG Mobile yardım merkezine giriş yapalım. Giriş yaptığımız ekranda Ekranımızın sağ tarafında bulunan BİZE ULAŞIN kısmına tıklayalım.

Bu linke tıkladığımız zaman karşımıza tüm detayları girebileceğimiz bir form çıkmakta , bu formu lütfen titizlikle doğru bilgilerle dolduralım.

Bu formu titizlikle doldurduktan sonra gerekli cevabı bekleyelim , cevap kesinlikle gelecektir , Metin 2 oynadığım yıllarda bu tarz Help Shift formları çok kontrol edilirdi ve gün içerisinde sonuç alıp hesabınız çalınsa dahi geri alabiliyordunuz PUBG Mobile maalesef ki ülkemizde henüz 5 yılını bile doldurmadı bu tarz destek servisi hizmetleri yavaş yavaş oturuyor. Bu iyi bir haber çünkü oyun içerisinden iletişime geçmek deveye hendek atlatmakla aynı kolaylıkta.

EK OLARAK ULAŞILABİLECEK SERVİSLER VE MAİL ADRESLERİ

Ek olarak Instagram üzerinden @pubgmobile_tr hesabına ve PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com, ve yetkili ekip ile iletişime geçilebilir , bu tarz kanallarda sizlere mağduriyetiniz olduğu bu noktada yardımcı olacaktır.

Umarım emeklerinizin karşılığı kötü niyetli kişilerin keyifli bir anı olmaz , Sağlıklı Günler dileriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA