Bugün, Ele Geçirilen Pubg Hesaplarını Geri Almanın Yolları hakkında konuşacağız.

PUBG Mobile

Pubg Mobile, şüphesiz ki son dönemlerin en popüler FPS oyunlarından biridir. Tencent isimli Çinli oyun şirketi tarafından yapılmıştır. Oyun Battle Royale oyun tarzını oldukça güzel yansıtmaktadır. Temel mantığı silahlı çatışmaya dayanan bu oyun, arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirmenizi sağlayacak. Oyunda tek kişi olarak ya da 4 kişilik takımlar halinde oynayabiliyorsunuz. Bu takımlar dilerseniz tamamen tanıdığınız arkadaşlarınızdan oluşabilir. Takımları oluşturduktan sonra, oyun içerisinde bulunan haritalardan birini seçerek oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyunda temel mantık daralan oyun alanında hayatta kalmak. Hayatta kalmak için tek yapmamız gereken ise, düşmanlarımız ile kıyasıya bir çatışma halinde olmak. Oyun içerisinde modlarına göre yiyecek içeçekten tutun da hayatta kalma malzemeleri de mevcut. Ayrıca mühimmat sandıkları ve gerekli savaş mühimmatları da bulunmaktadır. Tüm bunlar birleştiği zaman eğer ki Battle Royale oyunlarında yetenekli bir oyuncuysanız oyunu kazanmanız oldukça kolay olacaktır.

Yapımcı firma oyunu her sunucudan oynama imkanı sağlıyor. Sunucular arasında kıta değişikliği de yapabiliyorsunuz. Bu değişiklik 60 gün sürüyor , 60 gün boyunca bir sunucudan diğerine eğer değişiklik yaptıysanız geçiş yapamıyorsunuz.

haberler-pubg-mobile-ne-zaman-cikti-14445966_9902_amp.jpg (1200×900)

PUBG MOBILE ve Hesap Hırsızları

PUBG Mobile her kıtadan oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. Oyunu oynarken her daim dikkatli olmamız gerekir. Pubg ayrıca bir çok hileli oyuncu da bünyesinde barındırır. Bu hileli oyuncular, çoğu zaman hesabımızı ele geçirmeye çalışır. Bu sebeple hesap bilgilerimizi kimseyle paylaşmamamız gerekir.

Bazı durumlarda, önlemsiz davranarak bilgilerimizi paylaşabiliriz. Bu süreçte hesabımız zarar görebilir ya da çalınabilir. Bu makalemizde çalınan hesaplara yönelik işlemleri konu alacağız.

Öncelikle Pubg hesabımıza ait bilgileri güncel tutmalıyız. Güncel tuttuğunuz bilgiler ile oyunu resmi web sitesine giriş yapalım.

Giriş yaptıktan hemen sonra, ekranda bulunan Bize Ulaşın sekmesine tıklayalım.

Pubg hesabi calinan oyuncularin izlemesi gereken yollar

Bize Ulaşın sekmesine tıkladıktan sonra, açılan ekranda bizi bir form karşılayacak.

Pubg hesabi calinan oyuncularin izlemesi gereken yollar 2

Ekranda açılan formda bizden oyun içi bilgilerimiz istenecektir. Bu form Pubg’nin oyunculara sunduğu itiraz formudur. Formu doldururken türkçeye çevirmenizi tavsiye ederiz. Formun en önemli kısmı, dosya seçin kısmıdır. Bu seçenek oyun hesabınızın bir fotoğrafını talep eder. Ele Geçirilen Pubg Hesaplarını Geri Almanın Yolları hakkında sizler için detaylı bilgilendirme yaptık.

1 Yorum