Ana Sayfa İnceleme Zoosk Nedir? Zoosk Nasıl Kullanılır?

Zoosk Nedir? Zoosk Nasıl Kullanılır?

0
Zoosk Nedir? Zoosk Nasıl Kullanılır?

Zoosk dünyanın birçok yerinde kullanılan arkadaşlık platformudur. Ücretsiz uygulamayı indirerek kullanıma başlayabilirsiniz. Kullanmaya Başladığınız andan itibaren sizi inceleyerek ilerleyen zaman dilimi içerisinde size daha uygun ve isabetli kişiler ile karşılaştırmaktadır. Sizden belirli kişisel bilgilerinizi isteyerek çevrenizde olan kişileri size sunarak isteğiniz doğrultusunda takip edebilir mesajlaşabilirsiniz.

Öncelikle App Store’a ya da Play Store’a giriş işlemi sağlayarak arama yerine Zoosk yazmanız yeterlidir.

Karşınıza gelen uygulamalarda uygulamanızın üzerine tıklayarak yükle diyelim.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra yapılacak adımlar hakkında bilgilendirmemiz aşağıda adım adım yer almaktadır.

 

Öncelikle uygulamayı indirdiğiniz takdirde karşınıza gelen ekranda başlayın simgesine tıklayarak başlıyoruz.

Zoosk Nedir? Zoosk Nasıl Kullanılır?

Kaydolmak için size sunulan seçeneklerde Facebook ile giriş Google hesabı ile giriş veya mail adresi yazarak kaydolma seçenekleri sunuyor hangi seçeneği kullanarak açmak isterseniz seçme işlemini gerçekleştirerek tamamlıyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kişisel bilgileriniz ile ilgili size yöneltilen soruları gelen ekranda doğru bir şekilde doldurarak doğum tarihi, e-posta adresi ve ilgi duymuş olduğunuz cinsiyeti seçerek devam diyoruz.

Bulunduğunuz konumu ve posta kodunu girerek belirliyoruz yakın olan kişileri görmek için ekranı sola doğru kaydırarak görebiliriz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bu adımdan sonra sizden kişisel bilgilerinizi istemekte bu alanları doğru bir şekilde doldurmamız gerekmekte çünkü sizin kişisel özelliklerinize yakın kişileri uygulamamız size sunacaktır.

 

  • Vücut tipinizi seçiyorsunuz.

  • ‘Çocuğunuz var mı? Sizinle mi yaşıyor?’kısmında durumumuza uygun seçeneği seçiyoruz.

  • Eğitim durumumuzu seçiyoruz.

 

  • Boy bilgimizi yazıyoruz.

  • Sigara içip içmediğimizi ya da ne sıklıkla içtiğimizi seçiyoruz.

Bu adımları tamamladıktan sonra ana sayfa açılmakta. Karşınıza sizin kişisel özellikleriniz yakın olduğu kişileri göstermekte.

Hemen bir alt kısımda satır bulunmakta bu satırı kullanarak mesaj yazma, göz kırpma ya da arkadaş olarak ekleme seçeneklerini kullanarak arkadaş edinebilirsiniz

Dünya genelinde çok fazla sayıda kullanıcısı bulunan bu uygulamada gün içerisinde yaklaşık olarak 3 milyon mesaj gönderimi sağlanmakta.

Zoosk üyeliğinizi iptal etmek ise çok kolaydır. Öncelikle tarayıcı üzerinden Chrome vb. hesabınıza giriş yaparak tarayıcınızın adres satırını  temizliyoruz aşağıda bulunan linki yapıştırıyorsunuz. https://www.zoosk.com/cancel.php?form=account-deactivate

 

Enter a tıkladığınızda silme ekranı gelmekte onayladığınızda hesap siliniyor.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA