Preo MG16 Macro Mouse, uygun fiyatı ve şık tasarımı ile oyun severlerin tercihleri arasına yerleşirken rgb aydınlatma sistemindeki sığ yanıp sönen ışıklardan ziyade kayan ve her renk hücresi ayrı ayrı yer değiştirebilen ayrıca bunun tamamen program üzerinden istediğiniz ambians ile bir görsel şov haline getirebileceğiniz seçenekler mevcuttur.

preo mg16 macro mouse programlama4

Kullanım bilgilerine değinmeden önce başlıca özelliklerine değinelim.

Preo MG16 Teknik Özellikleri

*6 farklı RGB modu. Ayrıca RGB tamamen kapatabiliyorsunuz.

*Makro Atama için 7 Tuşu da seçerek kullanabiliyorsunuz.

11858 teknik destek

*Raporlama Hızı : 1000

*DPI: 6400’e kadar

*Lazer baskı logosu

*Tuş Ömrü : 5 Milyon Kez

*Ölçü : 12.4×6.85×4 cm

*Ağırlık : 135 gr

*USB Kablosu: Tüm bakır kablo 1,8 m

*Malzeme: Orijinal ABS

*RGB ışık ve 6 Mod ışığı +1 (kapanır) 2. Makro atama 7 tuş 3. Raporlama Hızı : 1000 4. DPI: 6400’e kadar 5. Lazer baskı logosu 6. Tuş Ömrü : 5 Milyon Kez 7. Ölçü : 12.4×6.85×4 cm 8. Ağırlık : 135 gr 9. Renk: Siyah 10. USB Kablosu: Tüm bakır kablo 1,8 m 11. Malzeme: Orijinal ABS 12. Windows Vista /Win XP/ Win7 / Win8 / 10 Mac ile uyumlu

preo mg16 macro mouse programlama3

Preo MG16 Gaming Mouse için yazılım programı bulamadıysanız bu bilgiler işinize yarayabilir. Ayrıca nasıl programlama yapacağınız bilmiyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek bir sonuca oluşabilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde Rampage SMX – R44 yazılım programını indirebiliyorsunuz. Bu yazılım ise Preo M16 Gaming Mouse ürünü ile neredeyse tam uyumlu olarak çallışıyor. Böylece bu programını indirdikten sonra çalıştırdığınızda mousu istediğiniz gibi yönetebiliyorsunuz. Programı indirdikten sonra karşınıza Office mode ve gaming mode gibi seçenekler çıkacaktır. Buradan dpi hızınızı ve tuş atamalarınızı ve özelleştirmenizi yapabiliyorsunuz.

preo mg16 macro mouse programlama7

Light seçeneği ile de rgb ayarlarınızı optimize ederek parlaklık ayarı ve renk modlarını seçebiliyorsunuz.

Sağ üst tarafta bulunan Macro seçeneğine tıkladığınızda macro ataması yapacağınız alan sizi karşılıyor.

preo mg16 macro mouse programlama6

New macro diyerek yeni macro ayarınıza bir isim belirliyorsunuz. Böylece start seçeneği ile başlatarak istediğini bir klavye tuşu yada Mouse tuşu ile istediğiniz kombinasyonu yazabiliyorsunuz.

Delay Time seçeneği ile de bastığınız tuşlar arasındaki süreyi manuel olarak milisaniye cinsinden yazarak belirleyebiliyorsunuz. Ayarlarınızı kaydettikten sonra Preo MG16 Macro Mous’a istediğiniz tuş ile kombinasyonlar oluşturabiliyorsunuz.