En iyi kablosuz şarj cihazları, akıllı telefonunuzu şarj etmeyi kolaylaştırır. Bunun nedeni, bir Lightning veya USB-C kablosunu bulup takmak zorunda kalmamanızdır; sadece telefonunuzu kablosuz bir şarj matına veya standına yerleştirin ve güç almaya başlayacaktır. Artı, kablosuz şarjı destekleyen telefonlar, son iPhone SE dahil olmak üzere daha uygun fiyatlı hale geliyor.

Screenshot 3 3

En iyi kablosuz şarj cihazını seçmek söz konusu olduğunda, herkese uyan tek bir boyut değildir. Bir telefona güç sağlamak için mükemmel olan tek cihazlı kablosuz şarj cihazları ve bir telefon, Apple Watch ve AirPods dahil olmak üzere aynı anda üç cihaza kadar meyve suyu sağlamak isteyenler için daha çok yönlü kablosuz şarj cihazları vardır.

Araştırmamıza dayanarak, bunlar ister ucuz ve basit bir Qi kablosuz şarj cihazı ister telefonunuzu ve diğer aygıtları aynı anda şarj edebilen bir cihaz arıyor olun, şu anda satın alabileceğiniz en iyi kablosuz şarj cihazlarıdır.

Çoğu insan için en iyi kablosuz şarj cihazı, Belkin Kablosuz Şarj Standını Güçlendirir . 10 W’a kadar şarj eder ve akıllı telefonunuzu hem yatay hem de dikey yönde dinlendirmenizi sağlar. Bu kablosuz şarj cihazı iPhone ve Samsung cihazlarıyla uyumludur.

1. Belkin Boost Up Kablosuz Şarj Standı

Screenshot 4 1

Güç: 10W | Boyut: 4,3 x 3,9 x 3,9 inç | Ağırlık: 3.88 ons | Tür: Stand

Belkin’in Boost Up Kablosuz Şarj Standı, mevcut en iyi kablosuz şarj cihazıdır. 10W’a kadar güce sahiptir, iPhone’ları 7.5W’a kadar ve Samsung’u 9W’a kadar şarj eder. Diğer tüm Qi özellikli cihazlar 5W’da şarj olur. Telefonunuzun bir kılıfı varsa endişelenmeyin; Boost Up, 3 mm kalınlığa kadar olan kasalarla uyumludur.

Sağlam tasarım, telefonunuzu dikey veya yatay modda şarj etmenizi sağlar, böylece cihazınızı şarj olurken kullanabilirsiniz. Cihaz, şarj olurken size haber vermek için bir LED gösterge ışığına sahiptir ve yabancı cisim algılama özelliği, telefonun üzerinde olmadığını ve şarj olmaması gerektiğini bileceği anlamına gelir.

İki renk arasından seçiminizi yapın: siyah ve beyaz. Belkin, 4 fitlik güç kablosuna sahip bir duvar adaptörü içerir ve üç yıllık garanti sunar.

2. Apple MagSafe şarj cihazı

Screenshot 5 2

Güç: 15W | Boyutlar: 3,24 x 3,24 x 0,72 inç | Ağırlık: 1.98 pound | Tür: Tek şarj cihazı

Apple MagSafe şarj cihazı, iPhone 12 serisine takmak için mıknatıslar kullandığı için kablosuz şarjı gerçek anlamda hızlı hale getiriyor. Bir şeyleri sıraya dizmenin hiçbir varsayımı yoktur; sadece çalışıyor.

MagSafe şarj cihazı iPhone 12, iPhone 12 Pro veya iPhone 12 Pro Max’inize 15 W güç sağlar ve bu da çoğu 7.5W şarj cihazının iki katı hızdır. Ancak iPhone 12 mini, MagSafe ile 12W ile sınırlıdır.

Apple’ın MagSafe şarj cihazı, AirPods Pro ve kablosuz şarj kutusu olan AirPods ile de uyumludur. En iyi sonuçlar için 20 W USB-C güç adaptörünüz yoksa satın almanız gerekeceğini unutmayın.

3. Logitech Powered 3’ü 1 arada bağlantı istasyonu

Güç: 7.5W / 10W | Boyutlar: 9,29 x 4,61 x 3,98 inç | Ağırlık: 21.16 ons | Tür: Stand

Screenshot 6 2