Neabot Q11 Robot Süpürge kullanımı

Bu yazımızda sizlere Neabot Q11 robot süpürge kurulumu ve kullanımı hakkında detaylı bilgilendirme ileteceğiz.

Teknolojik ilerlemeler, günlük yaşamımızı kolaylaştırmak için sürekli olarak yeni fırsatlar sunmaktadır. Bu bağlamda, ev temizliği konusunda devrim yaratan robot süpürgeler, son yıllarda popülerlik kazanmıştır. Bu makalede, özellikle Neabot Q11 robot süpürge modelini mercek altına alacak ve temizlikte yeni bir çığır açan bu teknolojinin ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve sunduğu eşsiz avantajları keşfedeceğiz.

Neabot Q11 robot süpürge kurulumu oldukça kolaydır. Ayrıca Neabot, inovasyon ve kullanıcı deneyimini bir araya getiren bir robot süpürge markasıdır. Yüksek kaliteli tasarımı ve gelişmiş teknolojik özellikleriyle tanınır. Neabot’un temel amacı, evlerimizi temiz tutmak için günlük temizlik rutinlerimizi optimize etmek ve bize daha fazla zaman kazandırmaktır.

Neabot Q11 Robot Süpürge Kurulumu

İlk olarak, Neabot Q11 robot süpürge kurulumu yapmadan önce şarj edin. Şarj istasyonuna bağlayın ve pil tamamen dolana kadar bekleyin.

Robot süpürgelerde şarj istasyonunun daha sonra yerini değiştirmek haritalandırmada karışıklığa sebep olabiliyor. Bu sebeple evinizde yeri sabit kalacak bir konuma yerleştiriniz. Ayrıca modeminizden çok uzak bir noktaya yerleştirmemeye dikkat ediniz.

Akıllı telefonunuzun uygulama mağazası üzerinden Neabot uygulamasını indiriniz. Yükleme tamamlandıktan sonra kayıt olunuz. Daha sonra kayıt olduğunuz bilgiler ile oturum açınız. Ardından uygulama ekranında yer alan Robot Ekle butonuna tıklayınız.

Böylece karşınıza Neabot robot süpürgeler gelecektir. Buradan Neabot Q11 robot süpürge kurulumu yapmak üzere sahip olduğunuz modeli seçiyoruz.

neabot q11 robot süpürge özellikleri
Neabot Q11 robot süpürge kurulumu

Daha sonra robotun üzerinde yer alan güç tuşuna 5 saniye basılı tutarak cihazı açıyoruz. Ardından robot süpürge üzerindeki iki tuşa aynı anda 5 saniye kadar tekrar basılı tutarak Wi-Fi etkinleştiriyoruz.

neabot q11 robot süpürge nasıl kullanılır
Neabot Q11 robot süpürge kurulumu

Gösterge yanıp sönüyor seçeneğini işaretledikten sonra sonraki adım seçeneği ile ilerliyoruz. Bir sonraki ekranda ise 2.4g Wi-Fi ağınızı seçmeniz ve şifrenizi yazmanızı isteyecektir. Wi-Fi şifresini de yazdıktan sonra bir sonraki adıma geçiyoruz.

Sonraki adımda ise Neabot Q11 robot süpürge kurulumu tamamlanması için telefon ayarlarından robota bağlanmanızı isteyecektir. Robot süpürgenizin Wi-Fi ağına bağlandığınızda internet olmadan bağlı yazısı gözükecektir. Bu kurulum için yeterli bir durumdur. Daha sonra robot süpürge uygulaması ekranına geri gelerek kurulumun tamamlanması bekleyiniz. İşlemler tamamlandığında robot süpürgeniz uygulamaya eklenmiş olacaktır.

Böylece sizlere Neabot Q11 robot süpürge kurulumu nasıl yapılır detayları ile anlattık. Umarız sizler için faydalı olmuştur.

Sıradaki konumuz:360 S10 Robot Süpürge Kurulumu