360 s10 robot süpürge telefona kurulumu

Bu yazımızda sizleri büyük toz haznesi, su haznesi ve sessizliğiyle öne çıkan 360 S10 Robot Süpürge Kurulumu hakkında bilgilendiriyoruz.

360 robot süpürge modelleri artık ülkemizde 360 Türkiye garantili olarak satışa sunulmaya başlamış durumdadır. Rakiplerine göre çok daha sessiz çalışan bu robot, ayrıca büyük bir toz haznesi ve su haznesiyle kullanıcıların dikkatini çekiyor. Böylece sürekli toz torbası değiştirmekten şikayetçi olanlar için iyi bir tercih olmaktadır.

Akıllı haritalandırma, akıllı halı algılama ve birden fazla haritalandırma özelliği mevcuttur. 360 S10 robot süpürge özelliklerine değinerek daha ayrıntılı bilgileri sizlerle paylaşalım.

Teknik Özellikleri

Lidar teknolojisine sahip akıllı engellerden kaçınma özelliğine sahiptir. Böylece evcil hayvanlarınız varsa güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca 3 boyutlu navigasyon sağlayarak evinizi doğru bir şekilde haritalandırma yapar.

360 S10 Robot Süpürge 5000mah batarya gücüne sahiptir. Ayrıca 3300Pa emiş gücü ile kaliteli bir temizlik yapıyor. Böylece ahşap aralarında bulunan tozlara varana dek kusursuz bir hijyen sağlıyor.

520ml elektronik su deposu ve 500ml toz haznesi bulunmaktadır. Böylece yaklaşık 300m2 bir evi tek seferde paspaslayacak bir kapasiteye sahiptir.

Yalnızca 8,5cm yüksekliğe sahip S10, mobilyalarınızın altına rahatlıkla girip çıkabilmesi için ince bir tasarıma sahiptir. Böylece evinizde eksik bir alan kalmadan tam temizlik imkanı sunuyor.

Eğer dublex bir evde oturuyorsanız robot süpürge kurulumu yaptıktan sonra diğer kat için de bir haritalandırma yapabilirsiniz. Çoklu haritalandırma özelliği sayesinde her seferinde yeni harita oluşturmak zorunda kalmıyorsunuz.

Otomatik halı algılama sensörü sayesinde halılarınızda daha fazla emiş gücü yapması için ayar yapabilirsiniz. Ayrıca paspas yapılmayacak bölge oluşturarak halılarınızı veya farklı alanları paspas yapmasını engelleyebilirsiniz.

360 s10 robot süpürge özellikleri

360 S10 Robot Süpürge Kurulumu

Robot süpürgenin açma kapama düğmesine 3 saniye kadar basılı tutarak açınız. 360 S10 robot süpürge açıldığında ışıkları yanmaya başlayacaktır. Akıllı telefonunuzdan Google Play Store veya Apple Store mağazasından 360Robot uygulamasını indiriniz. Telefonunuzda bluetooth ve konum servislerini etkinleştiriniz.

Uygulamayı açtığınızda ekranın en altında bulunan üye ol seçeneği ile bir üyelik oluşturun. Daha sonra cihaz ekle seçeneğine veya sağ üst tarafta yer alan + simgesine dokunun. Ardından açılan robot süpürge isimleri arasında yer alan S10 robot süpürge ismine tıklayın. Böylece kurulum adımları başlayacaktır.

Robot süpürgenin üzerinde bulunan iki tuşa aynı anda 3-5 saniye kadar basılı tutun. Robot süpürgeniz Wi-Fi bağlantı özelliği devreye girecektir. Sonraki adımda evinizde bulunan 2.4Ghz Wi-Fi ismini seçip şifresini yazacağınız ekran gelecektir.

Bir sonraki adımda ise sizi Wi-Fi ağlarına yönlendirecektir. Burada 360Robot Wi-Fi ağına tıklayarak bağlanın. Daha sonra uygulama ekranına gelerek kurulumun tamamlanmasını bekleyiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra ilk temizleme işlemi ile haritalandırma başlatabilirsiniz.

Benzer özelliklere sahip farklı modelde robot süpürge kurulumu yazımıza da göz atabilirsiniz.