Ana Sayfa Sosyal Medya Messenger, Instagram DM Güncellemesi, Son Güncellemeyle Birlikte Yeni Özellikler Getiriyor

Messenger, Instagram DM Güncellemesi, Son Güncellemeyle Birlikte Yeni Özellikler Getiriyor

0
11858 teknik destek

Facebook’un iki platformu için son güncellemesi, Messenger ve Instagram Direct Message, önemli bir güncelleme olmayabilir, ancak birkaç yararlı araçla birlikte gelir. Messenger, 4 Mayıs kutlaması, gelen kutunuzu özellikle eski iletilerinizi yönetmenin daha iyi bir yolu ve Asya Pasifik Amerikan Miras Ayını kutlamak için kamera çıkartmaları gibi yeni temalar alıyor. Bu arada Instagram’ın Doğrudan Mesajlaşma görsel yanıtlar alıyor, ancak şimdilik yalnızca iOS kullanıcıları için, ancak yakında Android’e geliyor.

Henüz bilmiyorsanız, Messenger sohbetlerinizdeki Temaları gerçekten değiştirebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey yok ama en azından artık iki seçeneğiniz daha var. Biri, geçen 4 Mayıs’ta Star Wars Günü’nü kutlamak için bir Star Wars teması, diğeri ise Netflix şovu Selena: The Series’in ikinci sezonunu kutlamak. Temasını oluşturmak istediğiniz görüşmenin ayarlarına gidin ve hangisini istediğinizi seçin.

Messenger ve Messenger Kids, Asya ve Pasifik Adalılar topluluğunun farkındalığını artırmak ve onlara yardım etmek için yeni kamera çıkartmaları da alacak. Bu, ebeveynlerin çocukların API arkadaşları ve hatta kendi mirasları hakkındaki bilgilerini genişletmek için kullanabilecekleri bir araçtır. Ebeveynler için, API kültürleri ve hatta şu anda topluluğun karşı karşıya olduğu sorunlar hakkında daha derinlemesine konuşmalar yapmalarına yardımcı olacak bir çıkartma başvuru kılavuzu var.

11858 teknik destek

Facebook, bugün paylaştığı bir blog gönderisiyle Instagram ve Messenger mesajlarını birleştirdiğini açıkladı.Sunulan yeni güncelleme ile Instagram DM sembolü Messenger ikonuna dönüşürken, Instagram kullanıcıları Messenger mesajlarını Instagram üzerinden de yönetmiş olacak. Şirketin mesajlaşma uygulamasına 10 yeni özellik daha eklediğini söyleyelim.

Messenger, ana gelen kutunuzdan kaldırmak istediğiniz sohbet dizilerini yönetmenize yardımcı olacak yeni gelen kutusu özelliklerine sahiptir . Mobil cihazınızda, artık etkin olmayan veya eski olabilecek bir ileti dizisini arşivlemek için hızlıca kaydırabilirsiniz. Ancak oradan bir şey almak istemeniz durumunda, Arşivlenmiş Sohbetler klasörünüze kolayca erişebilirsiniz. Messenger uygulamasında profil resminize dokunun ve ardından tam listeyi görmek için Arşivlenmiş Sohbetler’e dokunun.

Uygulamalar arası geçişte herhangi bir pürüzle karşılaşmadan her iki platformdaki bağlantılarınızla iletişiminizi sürdürebileceksiniz. Instagram ve Messenger’daki arkadaşlarınızla hem mesajlaşma hem de görüntülü arama için kolayca iletişime geçebileceğinizi söyleyelim.

Son olarak, Instagram Direkt Mesajları görsel yanıtlar için destek alıyor. Bu, birisi size mesaj gönderdiğinde yanıt olarak bir video veya resim gönderebileceğiniz anlamına gelir. Şu anda, yanıtlamak için uzun bastığınızda yalnızca metin gönderebilirsiniz. Artık o mesaja ne cevap vereceğiniz konusunda daha fazla seçeneğiniz var. İlk başta yalnızca iOS cihazları için mevcut olacak, ancak sonunda Android’e de gelecek.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1960 Oylamalar · 1960 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikFacebook Metin Gönderilerinizi Google Dokümanları WordPress’e Nasıl Aktarırsınız?
Sonraki İçerikSitenizi Google’da İlk Sıralarda Görmek İçin İpuçları

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.