Ana Sayfa Bilgisayar Lifecell 4.5G Turbo VINN WiFi MW70VK İncelemesi

Lifecell 4.5G Turbo VINN WiFi MW70VK İncelemesi

0

İnternet artık yaşadığımız evrende olmazsa olmazımız diyebileceğimiz bir ihtiyaç , neredeyse çekirdek aile olup da internet aboneliği kullanmayan ev yoktur dememiz mümkün , fakat bir de bunun kurumsal alanlarda kullanım boyutu var . Bir çoğumuz yorucu iş seyahatleri yapıyor , şehir şehir dolaşıyor ve anlık olarak internet ihtiyacı hissediyor ve  gidermeye çalışıyor , bilindiği üzere her noktada aynı kalitede internet bağlantısı bulmak çok zor oluyor. Bu noktada Turkcell’in Alcatel firması ile işbirliği içinde bulunarak ürettirdiği bu cihaz bu ihtiyaçlarımızı tam anlamıyla karşılıyor desek abartmış olmayız.

ÖZELLİKLERİ

Boyut & Ağırlık

Boyutlar
92 x 62.5 x 13.3 mm
Ağırlık

85 gr

Bağlantılar

4.5G İndirme (Download) Hızı
4.5G Download 300 Mbps
4G Yükleme Hızı (Upload)
Upload 100 Mbps
Kablosuz Ağ (Wi-Fi)
802.11b/g/n 10 WiFi Bağlantısı
SMS Özelliği
SMS Görüntüleme
DLNA Özelliği

Pil & Güç Yönetimi

Pil Türü
2150 mAh
Bekleme Süresi
300 saate kadar
Kullanma Süresi

8 saate kadar

Ürün piyasada çok fazla muadile sahip ve bu skalada fiyatları aşağı yukarı muadilleriyle aynı ölçüde diyebiliriz , Ürün fiyatı Turkcell iletişim merkezlerinde 609 TL ile satılmakta , sözleşmeli ve sözleşmesiz olarak ürüne sahip olabiliyorsunuz . Ürün kullanımında 4.5G destekli bir sim karta sahip olmanız gerekiyor . Ürün sim kart yuvası batarya panelinin hemen altında bulunuyor , kullanımı oldukça kolay ve keyifli bir ürün.

KURULUM

Ürün kurulumdan önce ilk olarak sarj etmenizi ısrarla önerebilirim , ürün neredeyse %10-20 pil doluluk oranıyla sizlere satılıyor , kurulumu ise çok basit ürün sim kartı takıldıktan sonra batarya panel kapağının arkasında yazan Wi-Fi bilgileri ile bağlanarak direk kullanabilirsiniz  , herhangi özel bir kurulum ayarına ihtiyacınız olmayacak , modem arayüzüne girerek dilerseniz Wi-Fi bilgilerini değiştirebilirsiniz .

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek

MODEM ARAYÜZÜ

Modem arayüzüne 192.168.1.1 üzerinden giriş yapılıyor.

 Yönetici parolası günümüzde ki bir çok modem gibi klasik olarak ‘admin’

Bu ekranda kurulum amacıyla yapabileceğimiz tek şey modem Wi-Fi bilgilerini değiştirmek . Modem 2.4 ve 5 Ghz frekansından Wi-Fi yayını yapmakta .

Wi-Fi SSID ve Parolanızı değiştirme işlemleri için Ayar Wi-Fİ bölümünde ki sekmeden faydalanabilirsiniz.

Ürün gayet kullanışlı ve minimal bir ürün ihtiyaç dahilinde rahatlıkla alınabilir , bu makalemizin sonuna geldik , Daha fazla teknoloji makaleleri ve haberleri için bizi takipte kalmaya devam edin , Sağlık günler dileriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA